Jak Basim stał się Mistrzem Zabójców? Ubisoft prezentuje kolejny dziennik deweloperski Assassin's Creed Mirage!

lubiegrac news Jak Basim stał się Mistrzem Zabójców? Ubisoft prezentuje
Jak Basim stał się Mistrzem Zabójców? Ubisoft prezentuje kolejny dziennik deweloperski Assassin's Creed Mirage!Tamer Adas | 9 lipca 2023, 07:10

Ubisoft Bordeux podzielił się ze światem zupełnie nowym dziennikiem deweloperskim z Assassin's Creed Mirage, skupiającym się w pełni na postaci Basima, jego charakterze oraz drodze, jaką przejdzie do zostania Mistrzem Skrytobójców.

W oczekiwaniu na październikową premierę nowej gry z serii Assassin's Creed gracze mogą liczyć na drugi, udostępniony w lipcu dziennik deweloperski, poświęcony Assassin's Creed Mirage. Za sprawą najnowszego materiału wideo, gracze mogą przekonać się o tym, jak kształtowała się droga Basima.

Zapoznaj się również z: Dodatek Historia Bagdadu trafi do Assassin's Creed Mirage wprowadzając historyczne informacje

Oczywiście, jego ścieżka wraz z buntami oraz niepokojami będą główną tematyką nowej części, niemniej sama postać jest już nieco znana, a opowiedzenie o jej historii ma nadać całej marce nowe, zaskakujące oblicze w starym dla cyklu modelu zabawy.

Ubisoft pragnie nie tylko ukazać młodego chłopaka zmagającego się z kolejnymi pytaniami, wątpliwościami oraz próbą odnalezienia się w świecie oraz w pełnym życia Bagdadzie. Ujrzeć możemy, jak mocno zmienią się jego losy oraz przyjaźnie, po dołączeniu do Hidden Ones.

Chcąc zaoferować opowieść dla starych oraz nowych graczy Ubisoft zdecydował się na nowy pomysł na przeprowadzenie historii, z własnymi motywami, osadzeniem w całym uniwersum oraz z licznymi nawiązaniami czy odpowiedziami na pytania, które mogłyby się pojawić między innymi w trakcie zabawy z AC Valhalla.

Oczekiwane Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 5 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners