Jak będzie się kształtowa system wyposażenia w Diablo IV? Blizzard nieco zarysowuje, jak działać będą przedmioty w grze?

lubiegrac news Jak będzie się kształtowa system wyposażenia w Diablo
Jak będzie się kształtowa system wyposażenia w Diablo IV? Blizzard nieco zarysowuje, jak działać będą przedmioty w grze?Tamer Adas | 17 grudnia 2020, 06:00

Blizzard Entertainment oficjalnie zaprezentował kolejny kwartalnik Diablo IV, prezentujący informacje o systemie wyposażenia i przedmiotów grze.
 
Od pewnego czasu ostatnich informacji o czwartej odsłonie serii serii nie dowiedzieliśmy się wielu rzeczy, jednakże najnowsze wieści wskazują na ciekawe podejście do nowej odsłony oraz jej niezwykle istotnego elementu.
 
 
"Zamieć" zapowiedziała, że zamierza postawić na większą intuicyjność oraz tożsamość klas i przedmiotów dla nich skierowanych, stawiając jednocześnie na większą personalizację oraz głębię taktyczna oraz operacyjną.
 
Kluczem będzie dążenie do wykorzystania umiejętności, naszego stylu, balansu parametrów oraz przedmiotów, które wpiszą się w charakterystykę naszej postaci.
 
Wiele bronie ma się różnić swoim działaniem, co mamy bezpośrednio odczuć w ramach rozgrywki, unikalność dotyczyć będzie nie tylko fizycznej warstwy czy parametrów, ale także bonusów i zalet dodatkowych.
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.blizzard.com/pl-pl/diablo4/23583664/piekielny-kwartalnik-diablo-iv-grudzien-2020

Tagi: diablo,
Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners