Jak Command & Conquer Legions rozwinie markę? Autorzy opowiadają o swoim podejściu

lubiegrac news Jak Command & Conquer Legions rozwinie markę? Autorzy opowiadają o swoim podejściu
Jak Command & Conquer Legions rozwinie markę? Autorzy opowiadają o swoim podejściuTamer Adas | 12 listopada 2023, 21:45

Jak nadchodząca gra mobilna Command & Conquer Legions rozwinie markę? Autorzy opowiadają o najnowszym dzienniku deweloperskim o swoim podejściu oraz planach, realizowanych we współpracy z Electronic Arts.

Przedstawiciele studia Yorha opowiedzieli w najnowszym dzienniku deweloperskim o tym, jakie pobudki zachęciły ich do zmierzenia się z nową, mobilną odsłoną cyklu Command & Conquer i jak zamierzają wykorzystać tę okazję do rozwinięcia marki oraz jej świata.

Zapoznaj się również z: Top 10 płatnych gier Android - Jakie tytuły warto zakupić na smartfonach i tabletach z systemem Google'a?

Przeniesienie formuły oraz najważniejszych zalet oryginalnych odsłon na przestrzeń mobilną było naturalnym wyzwaniem, które autorzy pragną wykorzystać. Spora wolność umożliwiła swobodne podejście oraz szansę na realizację marzeń.

Co ciekawe, autorzy już teraz zapowiedzieli, że pragną zachować także nieco bardziej odważne doświadczenia oraz podejście, bazując między innymi na uwagach weteranów oraz największych fanów.

Gra ma zaoferować szereg zadań, które sprawdzą nasze umiejętności zarówno w ramach klasycznych starć gracz kontra gracz, jak również w modelu PvE, gdzie wspólnie mierzyć się będziemy z frakcjami prowadzonymi przez sztuczną inteligencję.

Command & Conquer Legions ukaże się w 2024 roku na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners