Jak doszło do powstania Sanktuarium? Nowa animacja przygotowuje graczy do premiery Diablo 4!

lubiegrac news Jak doszło do powstania Sanktuarium? Nowa animacja przygotowuje graczy do premiery Diablo 4!
Jak doszło do powstania Sanktuarium? Nowa animacja przygotowuje graczy do premiery Diablo 4!Tamer Adas | 19 maja 2023, 07:10

Blizzard zdecydował się opublikować zupełnie nowy materiał wideo, który w formie animacji dostarcza fanom Diablo 4 sporą przypominajkę dotyczącą rozgrywki oraz tego, jak powstało Sanktuarium. To w końcu tutaj Lilith oraz Inarius mieli się skryć przed wieczną wojną w tym uniwersum...

Zupełnie nowa seria materiałów wideo od Blizzard Entertainment trafiła do sieci, prezentując graczom przypomnienie tego, co działo się przed Diablo 4 oraz jak doszło do momentu, w którym tym razem znajdzie się społeczność graczy. Trzeba autorom oddać, że Księga Loratha wypełniona jest interesującymi zagadnieniami.

Zarówno wierni fani, jak również zupełnie nowe osoby mogą się zapoznać z zarysem zdarzeń, które wcześniej miały miejsce w świecie przedstawionym, który wbrew pozorom posiada sporą głębię oraz szereg warstw i wydarzeń, które mogą zostać poruszone właśnie w czwartej odsłonie.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Najnowszy materiał wideo przypomina graczom różnego typu przerażające bestie oraz najbardziej znane demony, które na przestrzeni mitologii Diablo przejawiały się, zawsze próbując nieco inaczej poruszyć panujący stosunek względem siebie poszczególnych antagonistów oraz potwory, obecne w ten czy inny sposób w uniwersum.

Nie zabrakło także podchodzenia aniołów oraz siły świętości, które od wieków rywalizują o dominację. W ten też sposób gracze mogą przypomnieć sobie losy Tyraela czy też zrozumieć, co tak naprawdę motywuje obecnie wspomnianego Inariusa. Nie zabrakło oczywiście wspomnień dotyczących poprzednich odsłon oraz wydarzeń, w jakich brała udział społeczność fanów...

Wyczekiwane Diablo IV ma oficjalnie zadebiutować 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners