Jak projektowany jest Dragon Age Dreadwolf? BioWare ujawnia jak przebiegają prace nad wyczekiwanym RPG-iem!

lubiegrac news Jak projektowany jest Dragon Age Dreadwolf? BioWare ujawnia
Jak projektowany jest Dragon Age Dreadwolf? BioWare ujawnia jak przebiegają prace nad wyczekiwanym RPG-iem!Tamer Adas | 25 lutego 2023, 07:15

Jak jest projektowany Dragon Age Dreadwolf? BioWare zdecydowało się ujawnić, jak przebiegają prace nad kolejnym, wyczekiwanym RPG-iem! Co ujawnia wpis "All Design"?

BioWare opowiada o projektowaniu Dragon Age Dreadwofl

Autorzy w postaci między innymi projektanta systemów Luke'a Barretta, projektanta UX Bruno Porrito oraz Kelsey'a Wicentowicha, ujawniają, jak przebiega ich proces prac nad systemami nadchodzącego Strasznego Wilka. Nowy wpis na blogu prezentuje skalę oraz rozległość podejścia do poszczególnych elementów.

Zapoznaj się również: TOP 10 RPG-ów ostatnich lat. Jakie produkcje po dziś dzień stanowią absolutną, rynkową czołówkę?

Progresja i drzewko umiejętności

Jednym z przykładów jest proces wymyślania oraz przygotowywania systemu progresji oraz drzewka umiejętności, które w RPG-u są niezwykle istotne. Twórcy prezentują, jak powoli kształtowane są podstawy, systemy oraz mechaniki, które następnie są odpowiednio dostosowywane, aby całość stała się jasna oraz przejrzysta dla graczy.

Sporo uwagi poświęcono na zapewnienie graczom zarówno sporej swobody, jak i odpowiedniego poczucia dokonywanego postępu przez własną postać. Zapoznać można się z rozbudowanym aspektem kalkulacji balansu oraz zmian, które są wprowadzane w ramach kolejnych poziomów.

Przeczytaj też:

Kiedy ukaże się Straszny Wilk?

Niestety pomimo usilnych prób gracze wciąż nie mogą uzyskać odpowiedzi na pytanie, kiedy dojdzie do premiery Strasznego Wilka. Nowy Dragon Age cały czas spokojnie ma powstawać, choć na tę chwilę nie planowane jest zdradzenie, jaki termin ma być odpowiedni na debiut czwartej pełnoprawnej odsłony.

Wyczekiwany Dragon Age Dreadwolf w dalszym ciągu nie dysponuje datą premiery, ani platformami docelowymi.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners