Jak stworzyć idealny park w Jurassic World Evolution 2? Frontier prezentuje kilka istotnych kroków do osiągnięcia perfekcji!

lubiegrac news Jak stworzyć idealny park w Jurassic World Evolution 2
Jak stworzyć idealny park w Jurassic World Evolution 2? Frontier prezentuje kilka istotnych kroków do osiągnięcia perfekcji!Tamer Adas | 2 listopada 2021, 06:00

Frontier Development zdecydowało się zaprezentować nowy materiał wideo, ukazujący jak można w Jurassic World Evolution 2 zbudować idealny park.

Twórcy nadchodzącej strategii zdecydowali się oficjalnie ujawnić kolejny dziennik deweloperski, ukazujący instruktaż jak należy grać i tworzyć wyjątkowe, autorskie parki jurajskie. 

Przeczytaj też:  Jakie gry wyjechały z sukcesami podczas Central & Eastern European Game Awards i Polish-Swiss Game Jam on Sustainability?

Wideo ukazuje, jak wykorzystuje się cele, jakie budynki są do siebie podobne czy kompatybilne, jak funkcjonuje system dynamicznej zmiany pogody.

Ponadto możemy zaobserwować jak powinniśmy przeprowadzić transformacje czy wyraźne zmiany w naszym parku, czyniąc go jeszcze lepszym i efektowniejszym.

Poświęcono sporo czasu także na zabawę kolorami, skórkami oraz szeroko rozumianą kosmetyką i personalizacją obiektu.

Jurassic World Evolution 2 ma się ukazać 9 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych, PlayStation 5Xbox Series S i Xbox Series X Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4 i Xbox One.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners