Najnowsza Księga Loratha skupia się na Sanktuarium w Diablo 4!

lubiegrac news Najnowsza Księga Loratha skupia się na Sanktuarium w Diablo 4!
Najnowsza Księga Loratha skupia się na Sanktuarium w Diablo 4!Tamer Adas | 20 maja 2023, 07:10

Najnowsza Księga Loratha trafiła do sieci, prezentując graczom tym razem rozdział historii poświęcony Sanktuarium, występującego w Diablo 4. Jak to miejsce będzie się obecnie prezentować? Czym będzie naznaczone? Jaką rolę we wszystkim ponownie odegra Inarius oraz przede wszystkim Lilith?

Nowi gracze mogą zapoznać się z przeszłością świata, w którym dochodziło i dalej do Wiecznej Wojny, której efektem było tylko i wyłącznie starcie pomiędzy Niebem oraz Piekłem. To właśnie w takich okolicznościach Blizzard Entertainment poprzez Lilith i Inariusa stworzył Sanktuarium miejscem, gdzie miała się przejawiać ich miłość, z dala od trwających, bezwzględnych zmagań.

Trwające w Pandemonium bezwzględne pojedynki, śmierć, pożoga, przerażające obrazy oraz rywalizacja o pełną potęgę... zmieniła uniwersum nie do poznania. To sprawiło, że poboczni liderów obu ugrupowań zaczęli nieco inaczej spoglądać na zachodzące wydarzenia...

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Inarius, przyboczny uznał, że działania Tyraela nie mają sensu, a wojna nie może trwać wiecznie. Ta sama myśl pojawiła się w głowie Lilth, córki samego Mephisto, która także nie chciała brać udziału w niekończącej się wojnie niebios i piekieł. Wspólnie odnaleźli nić porozumienia oraz zdecydowali się stworzyć miejsce, w którym mogliby skryć się przed obiema armiami.

Ich miłość spowodowała, że wspólnie stworzyli Sanktuarium, które miało być ich bezpiecznym miejsce. To właśnie tam stworzyli nefalemów, niezwykły lud ludzi, który dał początek zupełnie nowej cywilizacji. Niestety, to nie pozwoliło im uciec od tego, czego najbardziej się mroczna matka oraz anielski ojciec się obawiali...

Także tu narodził się konflikt, który ma poważne konsekwencje. Widząc zagrożenie dla swoich dzieci, Lilith w pełnym szaleństwie i gniewie wymordowała anioły oraz demony, które zagrażały nefalemom, ale... to przeraziło Inariusa. Ten nie mogąc jej zamordować, zdecydował się ją odesłać oraz uwięzić. Sam ostatecznie zniknął, a ludzie z generacji na generacji, pozostawali sobą...

Wyczekiwane Diablo IV ma oficjalnie zadebiutować 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners