Jakie nowości zagościły do posiadaczy abonamentu EA Play w FIFA 22?

lubiegrac e-sport Jakie nowości zagościły do posiadaczy abonamentu EA Play w FIFA 22?
Jakie nowości zagościły do posiadaczy abonamentu EA Play w FIFA 22?Kamil Adas | 17 sierpnia 2022, 18:05

Trwa sierpień 2022 roku, a wraz z nim nowe ciekawe nagrody możliwe do odebrania przez graczy posiadający abonament EA Play w FIFA 22 Ultimate Team.

Wszyscy gracze FIFA 22 posiadający abonament EA Play otrzymują co miesiąc wiele niezłych korzyści do różnych tytułów. Tym razem skupimy się, jakie korzyści mogą otrzymać w sierpniu w FUT 22.

Zapoznaj się z: Epic Games zawitał nowa wyprzedaż dla graczy, podczas której znajdziemy wiele niezłych tytułów od ciekawych wydawców!

W tym miesiącu do odebrania gracze mają trzy nagrody. Dwie pierwsze nagrody, czyli premię do punktów doświadczenia w 8 sezonie w FUT oraz stroje Sztuka Futbolu i Monety Volta możemy odblokować już od 22 lipca do 1 września 2022 roku.

Ostatnią trzecią nagrodą jest zestaw choreografii Bohatera FUT Davida Ginoli dostępny do odbioru od 1 do 31 sierpnia 2022 roku. Dodatkowo każdy gracz, który chce zostać posiadaczem abonamentu, musi wykupić EA Play za 14,99 zł na miesiąc i w każdej chwili może go anulować.

Produkcja FIFA 22 ukazała się pierwotnie niemalże rok temu, 1 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Google Stadia, Nintendo Switch (w ramach Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Tytuł możemy ograć w ramach EA Play.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-22

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners