Jakie plany ma Xbox po wydaniu Starfielda? Prawdopodobnie Senua’s Saga: Hellblade 2 oraz Avowed będą następnymi ekskluzywnymi tytułami

lubiegrac news Jakie plany ma Xbox po wydaniu Starfielda? Prawdopodobnie
Jakie plany ma Xbox po wydaniu Starfielda? Prawdopodobnie Senua’s Saga: Hellblade 2 oraz Avowed będą następnymi ekskluzywnymi tytułamiMaciej Gaffke | 6 marca 2023, 15:15

Starfield będzie jedną z największych premier dla Xboxa w tym roku. Jednak jakie będą kolejne kroki amerykańskiego giganta? Według pojawiających się informacji firma skupi się szczególnie na zapowiedziach Senua’s Saga: Hellblade 2 oraz Avowed.

Redfall, Forza Motorsport i Starfield to najbardziej oczekiwane ekskluzywne tytuły, które pojawią się na Xbox Series X/S i komputerach osobistych. W niedawnym podcaście dziennikarze VGC zastanawiali się jednak, na czym Xbox zamierza się skupić po ich wydaniu.

Zapoznaj się także z: Valve wkrótce ujawni Counter-Strike 2? Popularny dziennikarz zdradził bardzo ciekawe informacje

Występujący w podcaście Andy Robinson obstawia, że po wypuszczeniu wspomnianych tytułów Xbox postawi na Senua’s Saga: Hellblade 2, a także Avowed. Mają być to gry, o których firma będzie dużo mówiła i postara się przyciągnąć do nich uwagę graczy. Czy tak rzeczywiście się stanie? Musimy poczekać, aby się dowiedzieć.

Dziennikarze dyskutowali też o produkcjach, które są jeszcze daleko od wydania. Wśród nich ma być Fable, Perfect Dark i Everwild. Co ciekawe, ta pierwsza gra ma być zbliżona do rozgrywki znanej z Wiedźmina. Przynajmniej tak jest wstępnie opisywana.

Przypomnijmy, że pierwsza z większych produkcji Xboksa – Redfall – zadebiutuje w maju. Starfield ma otrzymać własne wydarzenie, prawdopodobnie wtedy dowiemy się, jaka jest data premiery tytułu. Nadciąga również nowa Forza Motorsport, ale nie zdradzono jeszcze jej terminu debiutu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/senuas-saga-hellblade-2-avowed-are-closest-after-starfield-fable-is-still-miles-away-rumor

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners