James Gunn chce ponownie zatrudnić Margot Robbie

lubiegrac newsy filmowe James Gunn chce ponownie zatrudnić Margot Robbie
James Gunn chce ponownie zatrudnić Margot Robbieredaktor | 6 stycznia 2024, 09:10

James Gunn wciąż nie potwierdził wszystkich aktorów zaangażowanych do nowego projektu w świecie DC, ale wydaje się, że Margot Robbie może spokojnie oczekiwać na kolejne szczegóły związane z historią Batmana i Jokera. Harley Quinn nie zostanie zastąpiona.

Margot Robbie, która niedawno świętowała wielką premierę filmu "Barbie", od lat wciela się w postać Harley Quinn w filmach i produkcjach związanych z DC. Znana jest z wystąpień w takich produkcjach jak "Legion samobójców", "Legion samobójców: The Suicide Squad" oraz "Ptaki Nocy (I Fantastyczna Emancypacja Pewnej Harley Quinn)".

Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu, w którym skomentowała castingu Lady Gagi do roli Harley Quinn w filmie "Joker: Folie à Deux". Margot Robbie potwierdziła, że zawsze chciała, aby kolejne aktorki miały szansę wcielać się w tę ikoniczną postać.

Przeczytaj także:

Niektórzy fani byli przekonani, że Margot Robbie zakończyła już swoją przygodę z rolą Harley Quinn w DC, ale na tę kwestię odpowiedział James Gunn. Twórca nowego projektu w świecie DC wyraził chęć ponownej współpracy z Robbie, mówiąc:

"Od dawna nie rozmawiałem z Margot o Harley. Ale chciałbym z nią ponownie pracować nad rolą Harley lub kimś innym. W tej chwili nie ma planów, by ktokolwiek inny zagrał Harley. To znaczy, poza [Joker: Folie à Deux] lub serialami animowanymi."

To z pewnością dobra wiadomość dla fanów Harley Quinn w wykonaniu Margot Robbie, ponieważ aktorka zdobyła wiele uznania za swoje role w filmach związanych z DC, niezależnie od konkretnej produkcji.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: DC,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners