Jesienny Festiwal Gier Steam 2020 - Jakie gry możemy sprawdzić? Subiektywny zestaw wersji demonstracyjnych!

lubiegrac publicystyka Jesienny Festiwal Gier Steam 2020 - Jakie gry możemy sprawdzić
Jesienny Festiwal Gier Steam 2020 - Jakie gry możemy sprawdzić? Subiektywny zestaw wersji demonstracyjnych!Tamer Adas | 11 października 2020, 00:30

Jesteśmy w trakcie Jesiennego Festiwalu Gier Steam 2020, w związku z którym możemy się zapoznać z wieloma wersjami demonstracyjnymi za darmo.
 
Wystartowała Jesienna Edycja Festiwalu Gier Steam oferującego graczom szereg różnorakich aktywności oraz pomniejszych inicjatyw, połączonych wraz z udostępnianiem wersji demonstracyjnych, które społeczność może sprawdzić za darmo, delektując się ograniczoną zawartością, będącą przedsmakiem do czasu premiery pełnego wydania.
 
Nie inaczej jest oczywiście w tym roku, dzięki czemu jesteśmy w stanie delektować się szerokim zakresem tytułów, które oferując odmienne doznania oraz rozgrywkę, która może i Was zainteresować!
 
 
Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z naszym subiektywnym zestawieniem gier, które są obecnie dostępne do sprawdzenia w ramach wersji demonstracyjnej, możliwej do ogrania czasem jedynie w tym okresie. 
 
Przypominam tradycyjnie o tym, że poniższe zestawienie jest w pełni subiektywne i poniekąd powiązane także poprzednimi, w związku z czym należy mieć do tego zestawienia pewien dystans do subiektywnej oceny.
 

Jesienny Festiwal Gier Steam 2020 - Jakie gry warto sprawdzić?

Gaming Factory na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Gaming Factory to polski wydawca gier, obecny od pewnego czasu na parkietach Giełdy Papierów Wartościowych, pojawił się podczas wydarzenia, w trakcie którego społeczność graczy, w tym fani symulatorów będą się mogli zapoznać z kilkoma intrygującymi propozycjami - Castle Flipper, ZooKeeper, Farming Life, Chains of Fury, Lost Viking: Kingdom of Women i FoodTruck Arena.
 
Pan Mateusz Adamkiewicz zdecydował się poświęcić dla nas kilka chwil dla naszej redakcji, aby podzielić się z nami 
 

Forestlight Games na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Zmierzająca na NewConnect spółka Forestlight Games pojawiła się na wirtualnym Festiwalu Gier Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z trzema produkcjami: Wedding Designer, Dorian Morris Adventure, Lost Viking: Kingdom of Women. W przypadku Doriana jest to w zasadzie ostatnia, darmowa okazja aby się zapoznać z przygodówką, która już w przyszłym miesiącu zagości na rynku w pełnej wersji.
 
W związku z trwającym już Festiwalem Gier na Steam kilka chwil zdecydował się nam poświęcić Pan Tomasz Mazur, prezes Forestlight Games, zmierzającego na NewConnect.
 

Car Trader Simulator na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Fani symulatorów nie będą się nudzić także przy okazji Car Trader Simulator, propozycji skoncentrowanej na handlu samochodami oraz ostrą rywalizacją o najlepsze modele oraz okazje do zarobku, starając się przechytrzyć innych graczy, próbujących jak najmocniej zbić cenę na poszczególnych transakcjach, zajmując się wieloma aspektami tego typu działań rynkowych.
 
Zapraszamy Was także do zapoznania się z naszym krótkim wywiadem z Panem Michałem Kaczmarkiem, prezesem studia Live Motion Games.
 
 

Truck Mechanic: Dangerous Paths i Space Mechanic Simulator na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Studio Atomic Jelly jest obecne na Festiwalu, gdzie nasi rodacy prezentują dwa swoje aktualne projekty, w postaci Truck Mechanic: Dangerous Paths i Space Mechanic Simulator, symulatory starające się w obu przypadkach dogłębnie zaprezentować jak skomplikowany i zaawansowane są zagadnienia związane z naprawą ciężarówek czy też elementów statków kosmicznych.
 
Przy tej okazji swój czas poświęcił dla nas Pan Bartosz Rakowski, prezes poznańskiego studia.
 
 
 
 

Pyramid Games na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Aż sześć gier podczas wydarzenia na platformie firmy Valve, zaprezentuje polska spółka Pyramid Games, która podczas całego wydarzenia udostępnia do sprawdzenia: Occupy Mars, Dinosaur Fossil Hunter, Castle Flipper, ZooKeeper, Farming Life oraz SPYHACK z pierwszym odcinkiem w formie demka. Każda z propozycji stawia na odmienne doświadczenia, porusza się w odmiennym klimacie, zajęciach oraz obowiązkach w ramach rozgrywki, które podejmujemy, próbując krok po kroku delektować się ograniczoną zawartością.
 
Przy okazji tego wydarzenia mieliśmy przyjemność przeprowadzić krótką rozmowę z Panem Jackiem Wyszyńskim, prezesem Pyramid Games.
 

Gas Station Simulator na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Polska spółka DRAGO Entertainment podczas Jesiennego Festiwalu udostępniła wersję demonstracyjną swojego pierwszego projektu w postaci Gas Station Simulator, za sprawą którego gracze będą się mogli zmierzyć z trudnym zadaniem odbudowania oraz poprowadzenia stacji benzynowej. Jako gracze zajmiemy się całym procesem rozpoczynającym się od wysprzątania, przeprowadzenia remontu, uzupełnienia braków oraz spełnienia potrzeb kierowców, z czasem rozrastając i unowocześniając nasz punkt.
 
Niedawno mieliśmy przyjemność przeprowadzić krótki wywiad z Panią Joanną Tynor, CEO studia w którym poruszamy kilka aktualnych tematów związanych właśnie z trwającym, cyfrowym wydarzeniem.
 
 

The Guise na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

GameNet zdecydował się zaprezentował nowy zwiastun z gry The Guise, nietypowej, ale i mrocznej metroidvanii z sierotą Ogdenę w roli głównej. Gra jest dostępna na Festiwalu z demkiem z 29 poziomami zajmującymi około godzinę.
 
 

The Last Show of Mr. Chardish na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Studio Punk Notion wraz z wydawcą Hydra Games dołączyły do festiwalu ze swoim kolorowym, wyjątkowym tytułem - The Last Show of Mr. Chardish, wypełnionym wielką sferę magicznych, teatralnych doznań. To doskonała okazja, aby skosztować tytułu, który swoją premierę zaliczy 5 listoapda 2020 roku.
 
 

The Protagonist: EX-1 na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Podczas PGA 2019 miałem przyjemność, tak jak i obecni na wydarzeniu gracze, zapoznać się z nietypową grą strategiczną The Protagonist: EX-1, którą i Wy możecie obecnie ponownie ograć. Wersja demonstracyjna otworzy przed graczami zabawę w oparciu o znane schematy XCOM-owate oraz rozgrywkę z mocnym akcentem na mieszane sztuki walki.
 
 

Coffee Noir na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020 

Fani kawy oraz gier detektywistycznych mogą i powinni się zainteresować Coffee Noir - Business Detective Game, które po rozwoju projektu edukacyjno-biznesowego, przejdzie do etapu także czysto rozgrywkowego. To dobra okazja, aby się zapoznać z efektownie narysowaną oraz rozpisaną propozycją z wieloma niespodziankami i wyjątkowym klimatem.
 
 

Solasta: Crown of the Magister na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Podczas jesiennego festiwalu można się wirtualnie zapoznać z demkiem Solasta: Crown of the Magister, kolejnej, potencjalnie interesującej RPG-owej rozgrywki z mocnym akcentem na znane i lubiane elementy systemu Dugeon & Dragons. Produkcja będzie dostępna we Wczesnym Dostępie na Steam od 20 października 2020 roku.
 
 

Aircraft Carrier Survival na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Wojny na morzach i ocenach kojarzymy z bezpośrednimi starciami okrętów, jednakże za sprawą Aircraft Carrier Survival, możemy się zapoznać z symulatorem/strategią CreativeForge Games, które zaoferuje graczom tytuł skupiający na lotniskowcu i jego często niezwykle istotnej roli, decydującej o losach całych wojen.
 
 

Yacht Mechanic Simulator na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Studio Image Power oficjalnie podczas wydarzenia zaoferuje graczom atrakcyjne doznania z segmentu symulatorów poprzez Yacht Mechanic Simulator, stawiający na opiekę nad luksusowymi jachtami, które będziemy mogli wykreować zgodnie z naszą wyobraźnią. 
 
 

Scrapnaut na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020 

Podczas jesiennej edycji festiwalu możemy się zapoznać także z intrygującym Scrapnaut, które może zdobyć serca fanów tytułów survival, mogących się delektować nietypowym klimatem z istotnym elementem w postaci budowania bazy oraz rozwijania naszych możliwości.
 
 

Of Bird and Cage na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Najnowszy projekt Capricia Productions i All in! Games doczekał się nie tylko ogłoszenia wersji konsolowych wychodzących w 2021 roku, ale także darmowej wersji demonstracyjnej, dzięki której możemy zapoznać się nie tylko z efektownymi utworami, ale także około półgodzinną rozgrywką w intrygującej wizji "Pięknej i Bestii".
 
 

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Wydawca Assemble Entertainment i twórcy ze studia CrazyBunch wspólnie ogłosili, że do 13 października będziemy się mogli zapoznać z kolejną przygodą słynnego Larry'ego, za pośrednictwem Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice, mającego zaoferować graczom mniej więcej 30 minut wciągającej zabawy o nietypowym bohaterze poszukującym nietypowych upodobań dla dorosłych.
 
 

Kaze and the Wild Masks na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Jeżeli poszukujecie propozycji retro to powinniście zwrócić uwagę na Kaze and the Wild Masks, potencjalnie bardzo atrakcyjną pozycję, mogącą zaoferować nam mogę danej, zręcznościowej zabawy kojarzącej się z Soniciem czy Mario.
 
 

Dieselpunk Wars na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Drugą z dostępnych do sprawdzenia gier naszych rodaków z Image Power jest Dieselpunk Wars, oryginalna propozycja stawiając na wykreowanie wyjątkowych, potężnych maszyn napędzanych paliwem oraz zasobami do walki.
 
 

HyperBrawl Tournament na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Jeżeli poszukujecie nietypowych, sportowych doznań, bez dwóch zdań powinniście skierować swoją uwagę ku HyperBrawl Tournament, które w ramach swojego wydania demkowego, oferuje kilka przyjemnych sesji ze sportem przyszłości....
 
 

Ridiculous Catapult Simulator na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020  

Nadchodząca gra Ridiculous Catapult Simulator, za sprawą której gracze mogą się zapoznać z atrakcyjną oraz potencjalnie satysfakcjonującą rozgrywkę, oferującą graczom nietypowe zmagania z potworami, w których nasi żołnierze będą naprawdę zdesperowani....
 
 

Flippin Kaktus na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

GameNet również udostępniło darmową wersję demonstracyjną ciekawej platformówki retro Flippin Kaktus, propozycję stawiającą na niezwykłego bohatera, interesującą koncepcję oraz niezłą dawkę humoru!
 
 

Ancient Abyss na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Chińska gra przygodowa akcji z elementami roguelite - Ancient Abyss dołączyła do Jesiennego Festiwalu Gier Steam 2020, gdzie możemy się zapoznać z tytułem, mocno inspirujący się serią The Legends of Zelda.
 
 

Red Wings: Aces of the Sky na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

All in! Games podczas trwających targów prezentuje nam także Red Wings: Aces of the Sky, swój w pełni własny projekt, który już teraz nieźle sobie radzi na mobilnym Nintendo Switchu.
 
 

Kosmokrats na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Na Steamie sprawdzić możemy polską grę strategiczną Kosmokrats, za sprawą której będziemy się mogli wybrać w podróż kosmiczną wraz z najlepszymi radzieckimi doświadczyć będziemy mogli wersji demonstracyjnej niezwykłego projektu, stawiającego na szereg zagadek logicznych.
 
 

Source of Madness na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Thunderful Publishing pojawiło się na wydarzeniu także z jeszcze jednym tytułem w postaci Source of Madness, propozycji roguelite w mrocznym klimacie fantasy, ujętym w ciekawym klimacie i dynamicznej rozgrywce.
 
 

Black Legend na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Na Steam możemy się też obecnie zapoznać z wersją demonstracyjną gry Black Legend, mrocznej, turowej strategii RPG, stawiającej na ciekawą, alternatywną historię zniszczenia, plagi i fanatyzmu.
 
 

Truck Driver na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

SOEDESCO zdecydowało się udostępnić także drugi tytuł w postaci Truck Drivera, symulator jazdy ciężarówką, za sprawą której będziemy w stanie delektować się krótką wersją demonstracyjną z ograniczoną porcją satysfakcjonujących doznań.
 
 

Battle Hunters na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

O tym grupowym RPG-u nieco już Wam wspominaliśmy na naszych łamach, zatem niekoniecznie dziś będziemy prezentować tytuł, który może okazać się interesującą propozycją dla fanów gatunku, poszukujących interesujących alternatyw dla wielkich hitów.
 
 

DreadStar: The Quest for Revenge na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

DreadStar: The Quest for Revenge, najnowszy projekt studia Tyrian nie tylko doczekał się daty premiery osadzonej na 20 października, ale także wersji demonstracyjnej, którą już teraz możemy sprawdzić i przenieść się do prawdziwego retro!
 
 

DwarfHeim na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Najnowszy projekt Merge Games i Pineleaf Studio - DwarfHeim, które zapowiedziało, że gra ukaże się 22 października 2020 roku. Nim to nastanie, gracze mogą grę spróbować poprzez darmową wersję demo.
 
 
 

PLAYWAY na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć polskiego giganta branży gier w postaci wydawcy PlayWay, który ze swoimi studiami i partnerami udostępnia całe mnóstwo tytułów, w tym Im Am Your President, Prison Simulator, Builders of Egypt, Out of Reach: Treasure Royale, Accident, Farm Manager 2021, Mr. Prepper czy też Mech Mechanic Simulator.
 
 
 
 
 
 
 
 

FreeMind na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

W trakcie wydarzenia bez opłat możemy się zapoznać z dwoma projektami studia FreeMind w postaci Farmer's Life oraz House Builder, za sprawą których będziemy się mogli zapoznać z trudnym cyfrowym życiem rolnika oraz z symulatorem budowniczego domu, który zajmie się stworzeniem swojego, wyjątkowego budynku, będąc odpowiedzialnym za konstrukcję od jego samiutkich podstaw.
 
 
 

Party Animals na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Podczas Jesiennego Festiwalu Gier na Steam, gracze mogą wspólnie porywalizować w efektownym i zarazem naprawdę ślicznym tytule wieloosobowym w postaci Party Animals, mocno korzystającym z fizyki i jej zabawnemu niekiedy działaniu.
 
 

Alpaca Ball: Allstars na Jesiennym Festiwalu Gier Steam 2020

Fani uroczych zwierząt mogą skłonić swoją uwagę na grę Alpaca Ball: Allstars, propozycję stawiającą na wiele uroku, różnorodne wyzwania oraz atrakcje, dostępne w chwili obecnej w ograniczonej formie. Pełna wersja na komputerach osobistych i Nintendo Switch zagości już 15 października!
 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners