Jessie Buckley opowiada o pracy nad The Devil in Me! Jakie są doświadczenia nominowanej do Oscara gwiazdy?

lubiegrac newsy filmowe Jessie Buckley opowiada o pracy nad The Devil in Me! Jakie
Jessie Buckley opowiada o pracy nad The Devil in Me! Jakie są doświadczenia nominowanej do Oscara gwiazdy?Tamer Adas | 13 października 2022, 21:00

Znana i nominowana do Oscara aktorka Jessie Buckley w najnowszym wywiadzie opowiada o pracy nad swoją pierwszą rolą w grze, którą został horror The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me.

Już niebawem przekonamy się o tym, co czeka fanów horrorów w nowej odsłonie cyklu The Dark Pictures Anthology, tymczasem autorzy opublikowali interesujący materiał wideo, poświęcony aktorce Jessie Buckley, nominowanej do Oscara gwiazdy, która po raz pierwszy miała okazję brać udział w pracach nad stworzeniem gry.

Przeczytaj również:

 

Bandai Namco zaprezentowało pierwszą z dwóch części wywiadu, w którym zaproszona gwiazda opowiada o swoich doświadczeniach, w związku z debiutem w świecie gier wideo, wymagających nieco innych umiejętności aktorskich oraz specyfiki, niedostępnej w formach tworzenia tradycyjnych mediów.

Przy okazji fani mogą się zapoznać z odgrywaną przez nią postacią Kate Wilder, jej charakterem, wyrazistością oraz relacjami, jakie ma z innymi bohaterami obecnymi w rozgrywce. Będzie to kluczowe, aby odnieść sukces w gęstej historii, doszlifowywanej obecnie przez Supermassive Games.

Horror The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me ukaże się już 18 listopada 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners