Jest i kolejna darmowa gra dostępna w ramach prezentu na Epic Games Store! Co możemy dziś zgarnąć?

lubiegrac news Jest i kolejna darmowa gra dostępna w ramach prezentu na
Jest i kolejna darmowa gra dostępna w ramach prezentu na Epic Games Store! Co możemy dziś zgarnąć?Tamer Adas | 25 grudnia 2020, 17:35

Poznaliśmy kolejną darmową grę, którą możemy pozyskać za pośrednictwem sklepu Epic Games Store. Jest nią klasyk roguelike'owy - Darkest Dungeon.
 
 
Epic Games kontynuuje swoją coroczną już akcję prezentowaną, w ramach której właściciel swojej platformy udostępnia graczom za darmo wiele produkcji każdego dnia. Tym razem pozyskać możemy cennego klasyka.
 
Jest nim fenomenalne Darkest Dungeon, czyli niezwykle charakterystyczna propozycja, która sprawiła nam wiele zabawy, o czym się możecie przekonać za pośrednictwem naszej recenzji Darkest Dungeon.
 
Studio Red Hook Studios na przestrzeni wielu, wielu miesięcy i lat wprowadzało do swojego kluczowego projektu pakiet dodatków, które znacząco zmieniając rozgrywkę oraz jeszcze mocniej ją rozbudowując.
 
Cały czas oczekujemy na kolejne konkretne informacje o Darkest Dungeon 2, czyli kontynuacji hitu, który może się okazać jeszcze większym hitem. Na ten moment jednak panuje cisza, która może niepokoić niektórych członków społeczności fanów.
 
 
Darkest Dungeon zadebiutowało w pełnej wersji 19 stycznia 2016 roku na komputerach osobistych.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners