Jeszcze chwilę zaczekamy na World of Warcraft: Shadowlands, tymczasem Inwazja Plagi już się pojawiła!
lubiegracnews Jeszcze chwilÄ™ zaczekamy na World of Warcraft: Shadowlands
| 13 listopada 2020, 23:00
Jeszcze lekko ponad tydzień będziemy musieli zaczekać na World of Warcraft: Shadowlands, tymczasem Inwazja Plagi pojawia się już w World of Warcraft!
W World of WarCraft wystartowaÅ‚o zupeÅ‚nie nowe wydarzenie, dziÄ™ki któremu bÄ™dziemy mogli rozgrzać siÄ™ przed premierÄ… nowego rozszerzenia w postaci Inwazji Plagi, która już zagoÅ›ciÅ‚a na serwerach.
Za jej sprawą bohaterowie już zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami, jednocześnie mogą skorzystać z Odświeżonego procesowi awansu postaci, stawiającej obecnie między innymi na limit wynoszący 60.
Do tego dochodzi Wyspa WygnaÅ„ców, gdzie dostÄ™pna jest samodzielna, niezwykÅ‚a opowieść z nowymi oraz powracajÄ…cymi postaciami z caÅ‚ej marki.
Zapomnieć nie możemy także o setkach opcji do wykorzystania przy personalizacji, wprowadzeniu dostosowania przedmiotów oraz poprawienia statystyk zwiÄ…zanych ze zmianami w balansie.
Przy tej okazji zdecydowano siÄ™ opublikować zwiastun fabularny nowego rozszerzenia, które postawi na wiÄ™kszy mrok, zniszczenie Å›wiatów oraz wielkie i zaciÄ™te potyczki.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu