Jet Kave Adventure z wersją demo, promocją i nadchodzącą aktualizacją!

lubiegrac news Jet Kave Adventure z wersją demo, promocją i nadchodzącą aktualizacją!
Jet Kave Adventure z wersją demo, promocją i nadchodzącą aktualizacją!Tamer Adas | 28 października 2019, 22:35

Jet Kave Adventure polskiego studia 7Levels doczekało się kilku ważnych wydarzeń - wersji demonstracyjnej, promocji oraz zbliżającej się aktualizacji.
 
Polska produkcja doczekała się ogłoszenia, że dostępna na rynku jest już wersja demonstracyjna, która ma zapewnić nam wysoki poziom zabawy w ograniczonym zakresie. W związku z czym niepewni gracze będą mogli się przekonać czy ten model rozgrywki nas satysfakcjonuje.
 
 
Do końca października produkcja wzbogaci się o dużą aktualizację wprowadzającą nowy, wymagający tryb gry, nowe osiągnięcia do zdobycia oraz tablice wyników zbierające wyniki społeczności z całego świata.
 
Kave wciąż czeka na Waszą pomoc, dzięki której będzie w stanie poradzić sobie z kosmitami, wielkimi zwierzakami oraz z pułapkami oraz przeszkodami, które mogą szybko nas wyeliminować.
 
Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tego tytułu to spieszcie się, ponieważ do 10 listopada 2019 roku będzie można skorzystać ze zniżki wynoszącej 25%.
 
Jet Kave Adventure miało premierę 17 września 2019 roku na Nintendo Switch.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners