Już wiemy, które gry opuszczą Xbox Game Pass pod koniec maja. Wśród nich jest FIFA 21

lubiegrac news Już wiemy, które gry opuszczą Xbox Game Pass pod koniec maja. Wśród nich jest FIFA 21
Już wiemy, które gry opuszczą Xbox Game Pass pod koniec maja. Wśród nich jest FIFA 21Maciej Gaffke | 17 maja 2023, 20:00

Pod koniec maja z usługi Xbox Game Pass zniknie łącznie 5 gier. Nie ma wśród nich głośnych tytułów, poza FIFĄ 21, którą zastąpiła już najnowsza odsłona tej popularnej serii. Gracze otrzymają także 20% zniżki na kasowane produkcje.

Microsoft niedawno ruszył z nowym programem poleceń swojej usługi, w której co miesiąc zachodzą zmiany. Nie inaczej będzie w drugiej połowie maja, na koniec tego miesiąca amerykański gigant zdecydował się wycofać z oferty 5 kolejnych tytułów. 

Zapoznaj się także z: Na Steam niedawno wystartowała nowa wyprzedaż Tydzień Paradox Interactive 2023! Co tym razem możemy pozsykać?

Już 31 maja subskrybenci stracą dostęp do następujących pozycji: Europa Universalis, Evil Genius 2: World Domination, Floppy Knights, Lawn Mowing Simulator oraz FIFA 21. Należy zaznaczyć, że ta pierwsza gra znajduje się wyłącznie w ofercie PC Game Pass, zatem posiadacze konsoli nie muszą się martwić.

Od niedawna w Game Passie dostępna jest FIFA 23, więc wielbiciele serii nie powinni przejmować się stratą poprzedniej odsłony. Poza tym mogą oni ją kupić ze zniżką! Microsoft, jak zawsze, zmniejszy cenę usuwanych gier o 20%, aby zainteresowani tymi pozycjami mieli lepszą okazję na zakup. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/xbox-game-pass-games-leaving-may-31-list/

Tagi: xbox, Microsoft, xbox,
Gra: FIFA 21
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners