Już za tydzień zjawimy się w Mass Effect Andromeda!

lubiegrac news Już za tydzień zjawimy się w Mass Effect Andromeda!
Już za tydzień zjawimy się w Mass Effect Andromeda!Tamer Adas | 6 marca 2017, 19:15

Mass Effect Andromeda będzie dostępne do ogrania już za tydzień. Wiemy jak działać będą w tym przypadku EA i Origin Access.
 
BioWare i EA postanowiły wypuścić kilka filmów prezentujących najważniejsze elementy rozgrywki nowej odsłony cyklu Mass Effect. W Andromedzie znajdziemy wiele wyjątkowych i pięknych miejsc do zwiedzenia i odkrywania. Deweloperzy zamierzają wykorzystać wszelkie możliwości dostępnych obecnie sprzętów do grania.
 
Rzecz jasna nie możemy zapominać o głównych bohaterach oraz ich stosunku do świata i mieszkańców nowej galaktyki. Tutaj to My jesteśmy obcymi i zjawiliśmy się w pozornie spokojnie żyjącym fragmencie wszechświata. 
 
 
Co ciekawe gdy już dostosujemy swojego bohatera/bohaterkę i ich rodzeństwo system stworzy na tej podstawie wizerunek naszego ojca. Jeden z efektów mechaniki możecie zobaczyć w zdjęciu głównym tego newsa. 
 
 
Rzecz jasna nie mogło zabraknąć akcji, choć w tej odsłonie zdecydowanie prezentuje się ona ciekawiej. Być może moce takie jak wykorzystywanie ręcznego miotacza ognia czy super szybkie dash'e podarują nam olbrzymie możliwości w kwestii budowania własnej postaci dysponującymi potężnymi możliwościami, która może przy odpowiednim build'zie prezentować się naprawdę interesująco. 
 
Mass Effect Andromeda zadebiutuje już 23 marca na PC, PS4 oraz XONE.
 
 

Mass Effecy Andromeda

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: eurogamer

12
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners