Zupełnie nowe karty ZOTAC GAMING RTX 40 SUPER ubrane zostały w efektowne obudowy!

lubiegrac newsy hardware Zupełnie nowe karty ZOTAC GAMING RTX 40 SUPER ubrane zostały w efektowne obudowy!
Zupełnie nowe karty ZOTAC GAMING RTX 40 SUPER ubrane zostały w efektowne obudowy!redakcja | 10 stycznia 2024, 14:05

Seria ZOTAC GAMING wzbogaci się o zupełnie nowe modele RTX 40 SUPER, które w większości przypadków będą także zamknięciem dla jednostek bazowych z tej rodziny. Czego się zatem mogą spodziewać gracze po tych propozycjach?

ZOTAC Technology Limited, znany producent kart graficznych GeForce, komputerów ZBOX mini i komputerów stacjonarnych, wprowadza na rynek nową serię kart graficznych bazujących na architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 SUPER, RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER obiecuje rewolucyjne wrażenia wizualne i wydajność dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji.

Przeczytaj też:

 

Nowe modele kart graficznych GeForce RTX SUPER wyposażone są w rdzenie Tensor AI, które oferują do 836 TOPS, zapewniając wyjątkowe możliwości AI w grach, tworzeniu i codziennej pracy. Technologia NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) w połączeniu z ray tracingiem umożliwia generowanie większości pikseli przez AI, przyspieszając pełny ray tracing i poprawiając jakość obrazu.

Seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 40 SUPER oferuje różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych i formatów, od modeli AMP Extreme AIRO, przez Trinity, po kompaktowe Twin Edge. Każdy z modeli zapewnia optymalizację wydajności GPU, hałasu, wytrzymałości i wydajności termicznej, co jest kluczowe dla entuzjastów sprzętu komputerowego i graczy.

Wyróżniającym się modelem jest ZOTAC GAMING GeForce RTX 4080 SUPER, dostępny w trzech wersjach: AMP Extreme AIRO, Trinity OC White Edition i Trinity Black Edition, które charakteryzują się aerodynamiczną konstrukcją i wysoką wydajnością. Z kolei RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER oferują imponującą wydajność dzięki zwiększonej pamięci GDDR6X VRAM, a także innowacyjne rozwiązania chłodzenia IceStorm 2.0 i system podświetlenia SPECTRA RGB dla wybranych modeli, uzupełniające wyjątkowy design i zaawansowane możliwości techniczne.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners