Krótkie Info #180 - Vigor, Spitlings, Curious Expedition 2, Apex

lubiegrac news Krótkie Info #180 - Vigor, Spitlings, Curious Expedition 2, Apex
Krótkie Info #180 - Vigor, Spitlings, Curious Expedition 2, ApexTamer Adas | 29 listopada 2019, 16:52

Czarny Piątek 2019 właśnie trwa, tymczasem nie oznacza to, że nie brakuje wieści związanych z takimi grami jak Vigor, Spitlings, Curious Expedition 2, Apex.
 
 
Vigor oficjalnie doczekało się zupełnie nowej aktualizacji 1.1, która wprowadza sporo nowości przy okazji świętując 3,4 miliona graczy, którzy dotychczas sprawdzili ten tytuł. Nowe elementy mają zapewnić nam jeszcze przyjemniejszą zabawę ze znajomymi.
 
 
 
 
Spitlings doczekało się ogłoszenia premiery na Google Stadia, dzięki czemu gracze będą się mogli zapoznać z nietypową grą 2D z ładnym stylem graficznym. To pierwszy projekt HandyGames wydawany własnie na tę platformę.
 
 
 
Curious Expedition 2 doczekało się ogłoszenia startu Alpha Testów, dzięki którym nowi gracze będą się mogli zapoznać z wczesną wersją projektu, który będziemy mogli sprawdzić w 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 
 
 
Apex Legends doczekało się wprowadzenia szeregu zmian, dzięki którym zabawa ma się zmieniać z czasem oraz oferując nam bardziej zaawansowany system. Ponadto w grze pojawiły się skórki odnoszące się do droida BD-1. Cztery główne nowości:
 
  • System Poziomów – maksymalny poziom graczy wzrasta ze 100 do 500, co sprawia, że fani, wraz z nowymi poziomami, będą mogli otrzymać do 199 pakietów Apex. Nowy system rozwoju wprowadza zmiany również ilość punktów doświadczenia poniżej 100 poziomu. Teraz, aby wejść na wyższy level, będziemy potrzebować mniej PD - gracze na poziomach od 20. do 99., którzy w momencie wprowadzenia zmian będą bliscy awansu, mogą dzięki nim automatycznie wskoczyć na wyższy poziom. Za postępy w grze dostaną również więcej pakietów Apex. Gracze z poziomami między 110 a 500 będą otrzymywać nowe przepustki co 10 poziomów.
  • Zawieszki do broni – do gry wprowadzono 36 nowych zawieszek, które pozwolą na przyozdobienie broni postaci. Będą to przedmioty epickie i legendarne. Zawieszki do broni będą się także pojawiać w sklepie rotacyjnym. Zawieszki można otrzymywać również co 100 poziomów wraz z przepustką za 100, 200, 300, 400 czy 500 zdobyty poziom.
  • Star Wars Jedi: Upadły Zakon w Apex Legends – w momencie logowania do Apex Legends gracze otrzymają specjalną skórkę Pathfindera inspirowaną BD-1!
  • Apex Legends Merch – Idealny prezent na święta dla fana Apex Legends? Brandowana bluza Apex czy koszulka Octane! Ruszył specjalny sklep z ubraniami i gadżetami Apex Legends.
 
 
Koch Media Poland ogłosiło, że zajmie się wydaniem w Polsce wersją pudełkową gry Blair Witch, która już za jakiś czas zagości cyfrowo także na PlayStation 4. To właśnie na tej konsoli i na Xbox One będziemy mogli zabawić się w świecie wykreowanym pierwotnie w kinowych salach. Od 31 stycznia 2020 roku będziemy mogli nabyć to wydanie, gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej w formie napisów.
 
 
 
They Are Billions doczekało się trybu Kampanii, który na konsolach zagości już 3 grudnia 2019 roku, dzięki czemu gracze będą mogli sprawdzić przeszło 60 godzin zabawy w trakcie pokonywania 48 misji.
 
 
 
 
Ed Westwick to kolejna gwiazda, która pojawi się na VI edycji Warsaw Comic Con, dzięki czemu fanki i fani serialu Plotkara będą mogli z bliska posłuchać aktora odgrywającego rolę Chucka Bassa. 
 
 
Decay of Logos doczekało się debiutu także na konsolce Nintendo Switch, dzięki czemu gracze mogą już także mobilnie poznać historię pewnej elfki i jej nietypowego towarzysza.
 
 
 
Na tym samym sprzęcie fani Devil May Cry będą mogli 20 lutego 2020 roku powrócić do trzeciej odsłony cyklu, którą będziemy mogli w każdej chwili zabrać ze sobą. Special Edition zaoferuje nam pełną zawartość oraz poprawki nadające tej wersji pewnej dawki wyjątkowości.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners