Krótkie Info #194 - Mandate of Heaven, Rock of Ages 3, Conan Chop Chop

lubiegrac news Krótkie Info #194 - Mandate of Heaven, Rock of Ages 3, Conan Chop Chop
Krótkie Info #194 - Mandate of Heaven, Rock of Ages 3, Conan Chop ChopTamer Adas | 19 grudnia 2019, 14:00

Total War Three Kingdoms doczekało się ogłoszenia daty premiery dodatku Mandate of Heaven, a Rock of Ages 3 wkrótce będzie miało datę, a Conan Chop Chop….
 
 
Total War: THREE KINGDOMS doczekało się ogłoszenia daty premiery dodatku Mandate of Heaven osadzonej na 16 stycznia 2020 roku na komputerach osobistych. W ramach rozszerzenia będziemy mogli liczyć na 6 nowych frakcji, 5 niezależnych, mających swoją przeszłość i pozycje startowe, 9 unikalnych postaci oraz 40 zupełnie nowych jednostek kilku typów.
 
 
 
Rock of Ages 3: Make & Break doczekało się ogłoszenia zamkniętych alpha testów odbywających się od 10 do 13 stycznia 2020 roku na platformie Steam.
 
 
 
Twórcy Conan Chop Chop oficjalnie ogłosili, że będziemy się mogli zapoznać z tym tytułem już 25 lutego 2020 roku. Wciąż nie wiemy jak poradzi sobie taki Conan, ale niewątpliwie powinien on się doczekać sporej popularności.
 
 
 
 
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York w tydzień nie tylko spłaciło koszty produkcji wersji na PC, ale także pobiło rekordy sprzedażowe Draw Distance! Krakowskie studio bez wątpienia może spokojnie i zadowoleniem cieszyć się zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, ponieważ ich ostatnia propozycja okazała się prawdziwym hitem, a przecież wersje konsolowe są jeszcze przed nami, tak samo jak nowe wersje językowe (niemieckiej, rosyjskiej i hiszpańskiej).
 
- Jeszcze dzisiaj produkcja osiągnęła próg sprzedaży równoznaczny ze zwrotem kosztów produkcji i marketingu. Zaliczyliśmy niezwykle dobry start, a w pierwszej dobie gra osiągnęła siódmą pozycję wśród globalnych bestsellerów Steam oraz pierwszą na liście „wschodzące nowości”. Ponadto produkcja znalazła się wśród polecanych przez platformę Steam oraz GOG. - komentuje Michał Mielcarek, prezes Draw Distance. - Udało nam się uzyskać tak świetny wynik, mimo dosyć niesprzyjających warunków takich jak premiera w najgorętszym dla branży okresie roku, między promocjami, a nawet, w przypadku platformy GOG - w ich trakcie. -
 
- To może być przełomowa gra dla spółki. Mimo mieszanych ocen, fani uniwersum docenili to, że byliśmy w stanie przygotować wciągającą historię, z poszanowaniem materiału źródłowego, który tak bardzo kochają. W tej chwili skupiamy się na wyeliminowaniu błędów, przygotowujemy konsolowe wersje, a także sprawdzamy kwestie dotyczące tłumaczeń. – zapowiada Mielcarek. - Oczywiście zwracamy szczególną uwagę na dystrybucję tytułu i dalsze działania mające na celu zwiększenie widoczności. Gra obecna jest już w wielu sklepach – poza Steamem i GOG-iem współpracujemy z Plug-In Digital, Genbą Green Man Gaming, GamersGate i Gamesplanet, dzięki którym Wampira można kupić m.in. w Humble Store, Fanatical, IndieGali Nuuvem i wielu innych.dodaje.
 
 
Veterans Online oficjalnie zagościło na rynku, dzięki czemu zainteresowani gracze mogą już sprawdzić tytuł stawiający na sieciowe zmagania z prawie izometrycznej perspektywy. Gra dostępna jest w ramach Wczesnego Dostępu.
 
 
 
Fantasy Farming: Orange Season to nowa propozycja w ramach linii wydawniczej SEODESCO, dzięki któremu gracze będą mogli sprawdzić przyjemny symulator fantasy z naciskiem tym razem na owoce.
 
 
 
 
 
Koch Media Poland poinformowało, że zajmie się w przyszłym roku (31 stycznia 2020) wydaniem w Polsce konsolowej (i PC-towej) wersji pudełkowej gry Ash of Gods: Redemption. Dzięki uprzejmości twórców mieliśmy okazję sprawdzić ten tytuł i przedstawić Wam recenzję Ash of Gods Redemption.
 
 
 
Miasma Caves doczekało się ogłoszenia okresu wejścia do Wczesnego Dostępu, który ma się odbyć na początku 2020 roku. W tym czasie będziemy się mogli zapoznać z przyjemną przygodą w świecie fantasy.
 
 
 
Femida to zupełnie nowa produkcja, która weszła w okres otwartych beta testów, dzięki którym poznamy nieliniową detektywistyczną rozgrywkę. Powstająca w Kazachstanie produkcja zapowiada się niezwykle intrygująco oraz ciekawie.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners