Krótkie Info - MK... 4, Truck Driver, Twierdza Władcy, Wheel of Fate

lubiegrac news Krótkie Info - MK... 4, Truck Driver, Twierdza Władcy, Wheel of Fate
Krótkie Info - MK... 4, Truck Driver, Twierdza Władcy, Wheel of FateTamer Adas | 14 marca 2020, 12:55

Mortal Kombat 4 powraca, Twierdza Władcy z 30 minutami zabawy, Rack n' Ruin i Hidden Through Time z premierami, Wheel of Fate z datą. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Powraca na rynek Mortal Kombat 4, które za sprawą GOG.com możemy nabyć już za świetne pieniądze w ramach wersji pozbawionej zabezpieczeń DRM. W ten sposób będziemy sobie mogli przypomnieć jak prezentowały się stare i dobre Fatality. Choć w tej odsłonie część z nich była nieco... słaba.
 
 
 
Truck Driver ma przed sobą interesującą przyszłość, za co odpowiadać będzie SOEDESCO chcę jeszcze mocniej rozwinąć ten projekt. W ten sposób wraz ze studiem Kokku będziemy mogli niebawem ujrzeć i sprawdzić wizualny system zniszczeń, nową sztuczną inteligencję oraz udoskonalenie wersji silnika Unity z wersji 2017.4 na 2019.2.
 
 
 
 
 
Rack n' Ruin oficjalnie wczoraj trafiło na Nintendo Switch, gdzie będziemy możemy sprawdzić już nietypowe połączenie gry akcji, przygodowej oraz arcade ze strzlanką. To wszystko razem zagwarantuje nam okazję do sprawdzenia historii dwóch rywalizujących magów, o nietypowym charakterze.
 
 
 
 
 
Twierdza Władcy doczekała się publikacji aż 30 minutowego fragmentu zabawy, dzięki któremu będziemy mogli liczyć na dogłębniejsze zrozumienie na co postawiono w tym roku i czego się można spodziewać po tej propozycji.
 
 
 
Rysunkowe, niezależne i nietypowe Hidden Through Time zaliczyło premierę na komputerach osobistych, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS.
 
 
 
Wheel of Fate doczekało się ogłoszenia daty premiery, która osadzona została na 27 marca 2020 roku, kiedy będziemy mogli zapoznać się z turowym RPG-iem napędzanym przez zaawansowaną sztuczną inteligencją.
 
 
 
 
 
HyperX przygotowało specjalną promocję na gadżety marki w związku z premierą Animal Crossing New Horizons, które za granicą cieszy się niezwykle wielką popularnością.
 
 
Qubic Games zostało docenione przez agregator ocen Metacritic, dzięki czemu ta spółka jako jedyna pochodząca z Polski, znalazła się w rankingu METACRITIC'S 10TH ANNUAL GAME PUBLISHER RANKINGS. Ocena ta bazowała na średniej ocen z recenzji na przestrzeni ostatniego roku.
 
 
Hayfever doczekało się bardzo ciepłego przyjęcia nie tylko przez recenzentów i zwykłych graczy, ale także przez społeczność speedrunnerów, dzięki czemu obserwować możemy sporo imponujących przejść w krótkim czasie.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners