Krótkie Info - NBA 2K20, Cris Tales, Vectorlord, EVERSPACE 2...

lubiegrac news Krótkie Info - NBA 2K20, Cris Tales, Vectorlord, EVERSPACE 2...
Krótkie Info - NBA 2K20, Cris Tales, Vectorlord, EVERSPACE 2...Tamer Adas | 3 maja 2020, 13:30

NBA 2K20 ze specjalnymi butami, Cris Tales z rozgrywką, Vectorlord z datą premiery, The Waylanders ze zwiastunem. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Zwycięzcy rozgrywek MyPLAYER Nation w NBA 2K20 otrzymają dodatkową nagrodę w postaci cyfrowej pary butów KD13 'Funk' GE, które ujrzeć możecie na grafice głównej powyżej.
 
 
Modus Games i studia Dreams Uncorporated oraz SYCK zaprezentowały aż 20 minut z rozgrywki Cris Tales, będącego interesującym turowym jRPG-iem zmierzającym na wszystkie platformy.
 
 
 
Vectorlord doczekało się ogłoszenia daty premiery, która osadzona została na termin 18 maja 2020 roku, gdy będzie się można zapoznać z nietypową propozycją.
 
 
 
 
 
ROCKFISH Games GmbH opublikowało graczom nową dawkę treści, niejako potwierdzającą, że EVERSPACE 2 ma się dobrze i pewnie zmierza do swojej przyszłorocznej premiery. Przedstawiono serię nowych maszyn, szkice oraz sporo pomniejszych atrakcji.
 
 
 
The Waylanders doczekało się publikacji zupełnie nowego materiału wideo prezentującego graczom jak przebiegały prace z aktorami nad głosami bohaterów gry.
 
 
 
My Beautiful Paper Smile to zupełnie nowy dystopijny horror ze specyfiką oprawą wizualną, który trafi do Wczesnego Dostępu już od 19 czerwca 2020 roku.
 
 
 
 
 
Truck Driver doczekało się kolejnej sporej aktualizacji, która wprowadza nową sztuczną inteligencję, poprawki do silnika oraz szereg poprawek czyniących grę jeszcze przyjemniejszą.
 
 
 
F1 2020 doczekało się nowego zwiastuna, który w pełni koncentruje się na torze Circuit Zandvoort. W Holandii możemy poczuć magię nowego padoku oraz stref wokół toru.
 
Lee Mather, F1® Franchise Game Director w firmie Codemasters, skomentował zwiastun: - Nasz zespół wykonał niesamowitą robotę, dokładnie odwzorowując każdy szczegół toru. Przechylony zakręt przed ostatnią prostą na pewno spodoba się graczom. Circuit Zandvoort jest bardzo techniczny z różnicami wysokości, wzniesieniami i ostrymi zakrętami. To bezustanny atak na zmysły, który nie daje kierowcom ani chwili na odpoczynek. -
 
 
 
Magazyn „My Company Polska” wyróżnił markę Samsung specjalnym tytułem marka Godna Zaufania. To właśnie koreańska firma doczekała się największego zaufania ze strony przedsiębiorców.
 
– Marka Godna Zaufania to wyjątkowy tytuł, przedsiębiorcy spontanicznie wskazują markę, opierając się na własnych preferencjach, wiedzy i doświadczeniu. Nie ma tu żadnej kapituły, sędziów czy sugestii, kogo można wybrać. Przedsiębiorcy wypełniający nasze ankiety sami wybierają marki – tłumaczy Grzegorz Sadowski, redaktor naczelny „My Company Polska”. – Wizerunek marki to jej kapitał, który w działaniach długofalowych przekłada się na wymierne korzyści biznesowe zarówno w aspekcie sprzedażowym, jak i marketingowym. Jest to teraz jeszcze bardziej istotne, biorąc pod uwagę obecny kryzys i konieczność dostosowania się firm do trudnej sytuacji rynkowej – dodaje.
 
– Zaufanie stanowi jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania współczesnego biznesu i rynków. Jest podstawą relacji na poziomie konsument–marka i stanowi swoiste spoiwo tworzące relacje pomiędzy uczestnikami rynku. Przedsiębiorcy, podobnie jak konsumenci, mają tendencję do kupowania marek i produktów, które im się podobają oraz czują do nich sympatię. Skłonni są płacić więcej za dobrej jakości produkty od godnego zaufania dostawcy. Dlatego marki rywalizują o zaufanie u współczesnych nabywców i stały się ambasadorami dla samych firm, bo marka to produkt, wartość i skojarzenia, to kapitał, na który pracuje się latami – mówi Rajmund Tochwin, wydawca „My Company Polska”.
 
– Podczas kryzysu sprzedaż i wizerunek marek jest jeszcze mocniej zagrożona niż kiedykolwiek, a utrzymanie zaufania stanowi znacznie większe wyzwanie. Nawyki praktykowane w okresie prosperity nie mają szans, żeby poradzić sobie w nowym otoczeniu. Jest to więc idealna okazja, aby zweryfikować i wzmocnić działania marketingowe w tych trudnych czasach. To nieodzowne i dotyczy de facto każdej branży naszej gospodarkipodkreśla Maciej Sokołowski, partner Attention Marketing.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners