Krótkie Info - Wywiad z Willem Poulterem z WDP Little Hope, The Revenant Prince zaliczyło premierę, ExoCorps z datą Wczesnego Dostępu

lubiegrac news Krótkie Info - Wywiad z Willem Poulterem z WDP Little Hope
Krótkie Info - Wywiad z Willem Poulterem z WDP Little Hope, The Revenant Prince zaliczyło premierę, ExoCorps z datą Wczesnego DostępuTamer Adas | 13 sierpnia 2020, 14:45

Przeprowadzono ciekawy wywiad z Willem Poulterem z WDP Little Hope, The Revenant Prince zaliczyło premierę, ExoCorps a Wczesny Dostęp. Więcej w Krótkie Info!
 
Bandai Namco udostępniło interesujący wywiad z Willem Poulterem, odgrywającego jedną z postaci w The Dark Pictures Anthology: Little Hope! Materiał jest interesujący także ze względu na rzucenie świata w fabułę oraz zależności w jej ramach się dziejące.
 
 
 
Milestone S.r.l. dołączyło do grona partnerów Koh Media Poland, dzięki czemu będziemy się mogli nabyć na naszym rynku, nadchodzące oraz dopracowane RIDE 4.
 
 
 
Element TD 2 oficjalnie trafiło do Wczesnego Dostępu, dzięki czemu możemy się zapoznać z samodzielnym rozszerzeniem, które kształtowało się jako mod do WarCraft 3 oraz DOTA 2.
 
 
 
 
WWE Battlegrounds doczekało się zupełnie nowych atrakcji w ramach zręcznościowej, szalonej wersji zapasów doskonale znanych w Stanach Zjednoczonych.
 
 
 
Little Witch Academia: VR Broom Racing doczekało się ogłoszenia daty premiery osadzone na 13 października, gdy gracze będą mogli wziąć udział w wyścigach wiedźm w stylu anime i to w dodatku w wirtualnej rzeczywistości!
 
 
 
The Revenant Prince, zupełnie nowy, stylizowany na retro RPG oficjalnie zalicza dziś swoją premierę, dostarczając graczom wyjątkową okazję poczucia magii klasyki w nowym wydaniu z nowymi rozwiązaniami.
 
 
 
 
 
ExoCorps oficjalnie doczekało się ogłoszenia daty wejścia gry do Wczesnego Dostępu, co ma nastąpić już 17 września 2020 roku na Steam, gdzie bdzei się można zapoznać z fragmentem wieloosobowej strzelanki z USA.
 
 
 
 
MX vs ATV All Out doczekało się ogłoszenia dokładnej daty premiery gry na Nintendo Switch, gdzie będziemy się mogli zapoznać mobilnie z kolejnym zręcznościowym tytułem o motocyklach!
 
 
Bounty Brawler doczekał się przesunięcia daty premiery, którą obecnie jest 10 września 2020 roku, gdy gracze mają się doczekać odpowiednio dopracowanej zabawy.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners