Krótkie Info - Zwiastun i data Crusader Kings III, Fury Unleashed w pełnej wersji, Dead by Daylight z 4 urodzinami

lubiegrac news Krótkie Info - Zwiastun i data Crusader Kings III, Fury
Krótkie Info - Zwiastun i data Crusader Kings III, Fury Unleashed w pełnej wersji, Dead by Daylight z 4 urodzinamiTamer Adas | 15 maja 2020, 23:10

Crusader Kings III ze zwiastunem, Fury Unleashed jest już dostępne w pełnej wersji, Dead by Daylight z 4 rocznicą.... Więcej w Krótkie Info!
 
 
Paradox Interactive oficjalnie wypuściło zwiastun Crusader Kings III, który przy okazji potwierdził, że najnowsza strategia zadebiutuje już... 1 września 2020 roku!
 
 
 
Fury Unleashed oficjalnie zagościło na rynku na komputerach osobistych oraz na konsolach, gdzie gracze mogą się w komiksowym świecie zmierzyć z licznymi potworami oraz przeciwnikami w rogue-like'owym stylu.
 
 
 
War Thunder również odbyła się Parada Zwycięstwa, którą można ujrzeć za sprawą dedykowanego materiału wideo, sporządzonego przez Gijin Entertainment.
 
 
 
 
 
Before We Leave oficjalnie zagościło na komputerach osobistych, gdzie gracze mogą się zapoznać z nietypową strategią z elementami zarządzania oraz z tworzeniem cywilizacji.
 
 
 
Platforma do tworzenia gier - SuperMash oficjalnie zagościło na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One, gdzie gracze mogą zapoznać się z licznymi tytułami, mogąc samodzielnie zaprojektować swój hit.
 
 
 
Cardpocalypse doczekało się sporej aktualizacji, która wprowadziła do rozgrywki zupełnie nowy tryb zabawy - Gauntlet Mode, dzięki któremu możemy się pobawić wieloma tytułami.
 
 
 
 
 
Dead by Daylight obchodzi już swoje 4 lata, dzięki czemu fani wieloosobowego horroru mogą liczyć na wiele atrakcji oraz narzędzi do wykorzystania w ramach nowego rozdziału, startującego od 26 maja 2020 roku.
 
 
Sin Slayers w wersji Enhanced Edition zagościło na konsoli Xbox One, gdzie gracze będą się mogli zapoznać z ulepszoną wersją gry niezależnej, reprezentującą program ID@XBOX.
 
 
 
SEGA AGES Thunder Force AC doczekała się również daty premiery, dzięki czemu już od 28 maja 2020 roku na Nintendo Switch będzie się można zapoznać z kolejną propozycją - Thunder Force AC.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners