Kiedy Wiedźmin trafi do Lost Ark? Poznaliśmy oficjalną datę nadchodzącego zderzenia światów!

lubiegrac giełda Kiedy Wiedźmin trafi do Lost Ark? Poznaliśmy oficjalną datę nadchodzącego zderzenia światów!
Kiedy Wiedźmin trafi do Lost Ark? Poznaliśmy oficjalną datę nadchodzącego zderzenia światów!Tamer Adas | 12 stycznia 2023, 07:01

Kiedy Wiedźmin trafi do gry Lost Ark? Smilegate, Amazon Games oraz CD Projekt zdecydowały się udzielić odpowiedzi, podając dokładną datę starut wydarzenia łączącego światy. Termin rozpoczęcia jest już niezwykle bliski...

Wiedźmin coraz bliżej Lost Ark

Amazon Games oficjalnie wczoraj zapowiedział i potwierdził, że już w środę, 18 stycznia rozpocznie się nowe wydarzenie Lost Ark x The Witcher, które do 22 lutego zaoferują graczom międzywymiarowy wir, który zakłócił uroczystości w White Wolf Heaven. To właśnie ttuaj pojawi się Geralt, Ciri, Jaskier, Yennefer oraz Tris, którzy wspólnie zajmą się śledztwem dotyczącego zderzenia się światów Smilegate oraz CD Projektu.

Zapoznaj się też z:

Nowa wyspa pełna atrakcji!

Gracze bedą się mogli wybrać na nową wyspę, gdzie po rozmowie ze Śledczym Gildii będzie się można zapoznać z szeregiem misji z serii wydarzeniowej, wypełnionych dziennymi oraz stałymi opowieściami. W pakiecie otrzymać można pakiet eliksirów, trzy piosenki oraz pakiet kart z serią postaci znanych właśnie ze świata Wiedźmina. W sklepie nie zabraknie także pakiety przedmiotów do zakupienia, a Amazon zaplanował nawet pakiet skórek Mokoko podczas Twitchowych transmisji.

Kiedy Wiedźmin trafi do Lost Ark?

Wydarzenie Lost Ark x The Witcher wystartuje już 18 stycznia 2023 roku na komputerach osobistych, oferując wszelką zawartość w ramach współpracy pomiędzy Amazon Games oraz CD Projektem RED.

Lost Ark zadebiutowało 11 lutego ubiegłego roku na komputerach osobistych. Wiedźmin 3: Dziki Gon ukazał się 18 maja 2015 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Polskie studio CD Projekt RED (w ramach Grupy CD Projekt) jest jedną z największych growych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20. Spółka należy do indexu WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567891011
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners