Kiedy wystartuje Sezon Krwi Diablo IV? Blizzard zdecydował się zdradzić termin publikacji wampirzej inwazji

lubiegrac news Kiedy wystartuje Sezon Krwi Diablo IV? Blizzard zdecydował
Kiedy wystartuje Sezon Krwi Diablo IV? Blizzard zdecydował się zdradzić termin publikacji wampirzej inwazjiTamer Adas | 5 października 2023, 23:50

Kiedy oficjalnie wystartuje Sezon Krwi w Diablo 4? Blizzard Entertainment zdecydował się ogłosić datę startu wampirzych nowości, które mają uczynić zabawę jeszcze świeższą oraz bardziej satysfakcjonującą. Tego samego dnia tytuł zagości także na Steamie!

Już od 17 października gracze będą mogli zapoznać się z nowościami w Diablo 4, za których sprawą Activision Blizzard oraz Blizzard Entertainment dostarczając graczom szereg zupełnie nowych atrakcji i niespodzianek w motywie wampirów. W ramach aktualizacji 1.2.0 spodziewać się można między innymi wierzchowców Sławy, aż 5 dodatkowych bossów finałowych oraz kolejnych Podziemi koszmarów!

Studio zdecydowało się przygotować również specjalny przyrost punktów doświadczenia oraz pełnoprawne wsparcie międzyplatformowej zabawy i zapisów, dorzucając do tego grona także Steamowców, którzy swoje wydanie hack'n'slasha w modelu usługa-jako-gra otrzymają tego samego dnia.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

W ramach drugiego sezonu gracze mogą liczyć na sojusz z Erys, możliwośc pozyskania mocy w ramach potężnej krwi oraz pancerzy paktu. Z ich wsparciem będziemy w stanie poradzić sobie z Władcą Zirem, licznymi Poszukiwaczami Krwi oraz pomniejszymi przeciwnikami oraz potworami. W trakcie atrakcji nie zabraknie również Krwawych Żniw z regionalnymi armiami krwiopijców i licznymi niespodziankami.

"Zamieć" udostępniła opcję pominięcia kampanii, przygotowała specjalne nagrody za zgromadzoną Sławę, przyspieszono pozyskiwanie doświadczenia i awansowanie o mniej więcej 40% aż do 100 poziomu, ulepszono Podziemia Koszmarów czy usprawniono proces polowania zupełnie nowych oraz powracających bossów.

Nie zabrakło także efektów prac nad lepszym zarządzaniem ekwipunkiem, natomiast wierzchowce od teraz mogą szarżą pokonywać blokady, o szybszym i zręczniejszym sposobie poruszania się nie wspominając.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners