Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning powróci później, ale w zamian doczeka się za rok dodatku oraz efektownej edycji kolekcjonerskiej!
lubiegracnews Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning powróci później, ale
| 8 lipca 2020, 01:35
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning ostatecznie powróci z lekkim opóźnieniem, w zamian jednak otrzymamy zupełnie nowy dodatek oraz ładną Edycję Kolekcjonerską.
THQ Nordic potwierdziły, że ostatecznie ich odświeżony RPG - Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning trafi na rynek dopiero 8 września 2020 roku, co potwierdził także polski wydawca Koch Media Poland.
Świeżo opublikowany nowy zwiastun to nie tylko okazja do ujrzenia odświeżonej oprawy wizualnej, to również propozycja dostarczająca nam informację o dodatku Fatesworn, który ma się ukazać w 2021 roku.
Ponadto zaprezentowano Edycję Kolekcjonerską oraz jej zawartość, na którą składa się interesująca zawartość w postaci:
gra,
dwudziestocentymetrowa figurka Alyn Shir,
breloczek, 5
grafik inspirowanych grą,
płyta ze ścieżką dźwiękową.
[Komentarz redaktora] Trzeba docenić wydawcę za to jak wiele pracy włożył w to, aby niezła gra RPG powróciła w odpowiednim stylu, wyposażając ją w sporą promocję oraz duży wkład w rozwinięcie tej propozycji w większą i mocniejszą markę. Zobaczymy we wrześniu czy tak się faktycznie stanie, czy będzie to jedynie kolejna próba odrzucona przez społeczność graczy.
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning ukaże się 8 września 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu