Kingston pochwalił się nagrodą Red Dot Design Award 2024

lubiegrac newsy hardware Kingston pochwalił się nagrodą Red Dot Design Award 2024
Kingston pochwalił się nagrodą Red Dot Design Award 2024redakcja | 21 czerwca 2024, 12:00

Dowiedzieliśmy się, że oficjalnie dysk Kingston XS1000 został wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award 2024! Fani marki mają możliwość zapoznania się bliżej efektownemu, przenośnemu nośnikowi pamięci.

Kingston Digital Europe Co LLP, spółka zależna Kingston Technology Company, Inc., poinformowała, że dysk zewnętrzny Kingston XS1000 wygrał nagrodę Red Dot 2024 w kategorii Product Design. Red Dot Design Award zostało ufundowane w 1955 roku i jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów projektowych, do którego co roku zgłaszanych jest ponad 20 000 projektów z niemal 60 krajów na świecie.

Zdobywca nagrody Red Dot, dysk zewnętrzny SSD Kingston XS1000, to wygodne rozwiązanie przeznaczone do przechowywania kopii zapasowych, zapewniające łatwy dostęp do ważnych dokumentów, zdjęć i filmów, a także wszelkiego rodzaju innych istotnych plików. Dysk nie tylko jest na tyle mały, aby zmieścić się w dłoni, ale i waży niecałe 29 gramów.

Kingston XS1000 oferuje prędkości odczytu danych na poziomie 1050 MB/s oraz dużą pojemność dyskową, sięgającą nawet 2 TB. Taka ilość miejsca pozwoli na wygodne przechowywanie wszystkich ważnych fotografii, filmów oraz plików, żeby wszystko, co istotne było zawsze pod ręką.

Przeczytaj też:

 

Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody Red Dot Design Award, ponieważ podkreśla ona nasze zaangażowanie w tworzenie eleganckich i przenośnych rozwiązań dla pamięci masowej – mówi Liny Cheliyan, Business Manager – Prosumer Flash and SSD w Kingston EMEA. – Zaprojektowaliśmy XS1000 z myślą o użytkowniku, oferując niezrównaną mobilność dla tych, którzy cenią sobie zarówno wygodę, jak i wydajność. -

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners