Kogo wyróżni nike w swojej promocji w EA Sports FC 24?

lubiegrac e-sport Kogo wyróżni nike w swojej promocji w EA Sports FC 24?
Kogo wyróżni nike w swojej promocji w EA Sports FC 24?Tamer Adas | 10 września 2023, 10:15

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, jakie piłkarskie gwiazdy zostaną wyróżnione w EA Sports FC 24 w ramach pierwszego wydarzenia, które będzie otwierać grę oraz zrealizuje współpracę z marką nike. Jacy piłkarze oficjalnie będą od początku śledzeni przez fanów?

Już jakiś czas temu EA Sports wraz z Electronic Arts zdecydowały się zapowiedzieć, że na mocy współpracy z marką nike w ich najnowszej grze znajdzie się zestaw zawodników, których karty dołączą do wydarzenia madReady.

Do tej pory nie otrzymaliśmy szczegółów, jednakże możemy założyć, że wspomniani zawodnicy w tym wydaniu za swoje umiejętności zostaną dodatkowo wyróżnieni wyższą i zmieniającą się oceną ogólną.

Zapoznaj się też z:

 

Taki zabieg może spotkać Enzo Fernandeza z Chelsea oraz Federico Chiesę z Juventusu, przy czym poza samą zapowiedzią nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji.

Nie zabrakło daty 22 sierpnia, gdy zapewne ujawnieni zostaną wszyscy piłkarze, którzy w EA FC 24 wezmą udział w madReady i otrzymają ładnie prezentujące się karty z szansą na ulepszenie.

 

 

 

Wyczekiwane EA Sports FC 24 ma ukazać się 29 września 2023 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners