Kolejna kolekcjonerka dla fanów Call of Duty: WWII

Świat nie lubi pustki dlatego kolejny sklep skorzystał z sytuacji, że Activision nie pokazał na razie edycji kolekcjonerskiej. Został przygotowany specjalny pakiet wraz z figurką.
 
Call of Duty:WWII właściwie stoi za rogiem i już 3 listopada będzie miał swoją premierę, a tu ani widu ani słychu o edycji kolekcjonerskiej i być może jest to tylko zabieg marketingowy. Być może taka edycja wydana przez Activision będzie tak wypasiona, że fanom spadną buty. Raz z  zachwytu, a drugi raz z powodu ceny. Oczywiście to tylko gdybanie, a sklepy na świecie nie chcą czekać i same przygotowują specjalne edycje tak jak np. zestaw z plecakiem.
 
Teraz do pracy wzięli się Australijczycy i firma EBGames proponuje graczom zestaw kolekcjonerski. Zestaw o nazwie Call of Duty: WWII: The Valor Collection zawiera oprócz fantastycznie wyglądającej figurki zawiera również:

– Grę Call of Duty: WWII,

– Ekskluzywny steelbook,

– Przepustkę Sezonową,

– DLC: The Division Pack,

– Pięć naszywek dywizji występujących w grze,

– Przypinka miecz Bloodraven z trybu Nazi Zombie,

– Ekskluzywny plakat Nazi Zombie.

Fani muszą wysupłać ze swoich kieszeni około 763 zł, a najprawdopodobniej tego zestawu raczej nie zobaczymy w Europie. Czekamy nadal na potwierdzone edycje kolekcjonerskie od Activision.
 
ValorEdition_BeautyShot_1000pxV2
 

ogolny

Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!