Kolejne Nintendo Direct już w marcu! Na wydarzeniu pokazany będzie ostateczny zwiastun filmu Super Mario Bros.

lubiegrac news Kolejne Nintendo Direct już w marcu! Na wydarzeniu pokazany
Kolejne Nintendo Direct już w marcu! Na wydarzeniu pokazany będzie ostateczny zwiastun filmu Super Mario Bros.Maciej Gaffke | 23 lutego 2023, 12:10

Poznaliśmy datę następnego Nintendo Direct. Japoński gigant ogłosił ją niedawno w swoich mediach społecznościowych i zapowiedział, że wydarzenie tym razem nie będzie poświęcone grom, a jedynie filmowi Super Mario Bros.

Nadciąga kolejna edycja Nintendo Direct!

Prezentacja została zaplanowana na 9 marca o godzinie 23 polskiego czasu. Transmisja będzie dostępna na YouTube. Wydarzenie ma być w całości poświęcone zbliżającemu się filmowi Super Mario Bros. Do tej pory potwierdzono jedynie, że podczas imprezy widzowie zobaczą ostateczny zwiastun wspomnianej produkcji.

Poza samym zwiastunem Nintendo powinno zdradzić również kolejne ciekawe informacje o Super Mario Bros. Film. Przypomnijmy, że ta produkcja trafi do światowych kin 7 kwietnia, natomiast w Polsce premierę zaplanowano dopiero na 26 maja.

Zapoznaj się również z: Brytyjskie okręty podwodne Undine, Sturdy oraz Trasher trafiły do World of Warships!

Co prawda na najbliższym Nintendo Direct nie pojawią się żadne gry, ale wielbiciele i tak mają na co czekać. Najbardziej oczekiwanym tytułem jest kolejna odsłona The Legend of Zelda. Część Tears of the Kingdom ma zadebiutować 12 maja na Nintendo Switch.

Data Nintendo Direct

Nintendo Direct odbędzie się w 9 marca 2023 roku o godzinie 23 polskiego czasu. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na YouTube.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/nintendo-direct-march-2023-super-mario-bros-movie/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners