Uwielbiana kolekcja Close Combat i seria Warlords trafiły na Steama!

lubiegrac news Uwielbiana kolekcja Close Combat i seria Warlords trafiły na Steama!
Uwielbiana kolekcja Close Combat i seria Warlords trafiły na Steama!Tamer Adas | 15 maja 2024, 16:15

Oficjalnie przed kilkunastoma minutami kolekcja Close Combat i seria Warlords trafiły na Steama! Gracze mają okazję do zaznajomienia się z kolejnymi klasykami, które powróciły do nowoczesnej sprzedaży za sprawą wydawnictwa SNEG.

Fani klasyków na rynku PC, gracze mają możliwość ponownego zapoznania się aż ośmioma klasycznymi grami, które zoptymalizowano oraz dostosowano do współczesnych platform. W ten też sposób gracze mają szansę do przypomnienia sobie, jak doszło do rozrośnięcia się marek takich jak Close Combat oraz Warlords.

Jeżeli dotychczas brakowało Wam produkcji rozgrywających się w okolicznościach drugiej wojny światowej, to właśnie pierwsza seria trafi do Waszych serc, oferując ekscytujące wyzwania strategiczne, doskonale radzące sobie nawet pomimo wydania w... 1996 roku!

Nie zabrakło także niespodzianek dla fanów klimatów fantasy, gdyż to właśnie w takiej rzeczywistości operują trzy odsłony Warlords, które były sporymi osiągnięciami studia Stretegic Studies Group. To dobra okazja, aby przypomnieć sobie podgatunek, który w ostatnich latach jest mocno odpuszczony przez wielu korporacyjnych graczy...

Przeczytaj też:

 

Chcemy by klasyczne gry nie odeszły w zapomnienie i były łatwo dostępne dla każdego. Zarówno seria Close Combat, jak i Warlords były strasznie popularne w latach dziewięćdziesiątych i zainspirowały wiele późniejszych hitów. Ich obecność na Steam to świetna okazja do zapoznania się z żywą historią gier wideo – mówi Artem Shchuiko, współzałożyciel SNEG.

Jedną z wartości wyznawanych od początku istnienia Slitherine było zachowanie historii i tradycji gier wojennych – jesteśmy entuzjastami tego gatunku. Dzięki wysiłkom SNEG, zarówno weterani, jak i osoby, które chcą je wypróbować po raz pierwszy mają możliwość poznania wspaniałych tytułów w zaaktualizowanej i dostosowanej do współczesnych sprzętów wersji, która nie traci nic z oryginalnego doświadczenia - mówi Marco Minoli, dyrektor wydawniczy Slitherine.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: premiera, PC, steam,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners