Koło czasu, w drugim sezonie ma powrócić na platformę Amazon Prime juz po wakacjach. Znamy datę premiery!

lubiegrac newsy filmowe Koło czasu, w drugim sezonie ma powrócić na platformę
Koło czasu, w drugim sezonie ma powrócić na platformę Amazon Prime juz po wakacjach. Znamy datę premiery!Agata Dudek | 4 czerwca 2023, 22:40

Koło czasu, w drugim sezonie ma powrócić na platformę Amazon Prime już po wakacjach. Znamy datę premiery! Co wiemy na temat fabuły kolejnych odcinków?

Koło czasu, serial, który swoją premierę na Amazon Prime Video miał w listopadzie 2021 roku mnie skończy się na pierwszym sezonie, a będzie miał swoją kontynuację w kolejnych odcinkach. Znamy datę premiery Koło czasu: sezon 2, która to na platformie od Amazon przewidziana jest na sam początek września. 

O czym jest Koło czasu: sezon 2?

Fabuła serialu Koło czasu bazuje na serii książek Roberta Jordana, a drugi sezon jest ekranizacją drugiej książki cyklu Jordana o tytule "Wielkie polowanie". Książki te mają swoje odzwierciedlenie także w grze, której tytuł brzmi The Wheel of Time i jakiś czas temu została przywrócona na platformę GOG. 

Opowieść w serialu z gatunku fantasy, skupia się na podróży czwórki przyjaciół, którzy pod przywództwem czarodziejki Moiraine wyruszają na niebezpieczną misję do wielkiego świata, gdzie może być uwolnione wkrótce potężne, i bardzo stara, wręcz pradawne zło. Nowy sezon obejmować ma historię Randa i jego przyjaciół mieszkających w Two Rivers. Rozdzielenie i mieszkający w zupełnie innych częściach świata, teraz będą musieli się zjednoczyć, by stanąć przeciwko złu. 

Zapoznaj się również z: Return to Grace, przygodówka science-fiction, wyprawa do świata największych osiągnięć ludzkości już po debiucie

Obsada Koło czasu: sezon 2

W obsadzie serialu Koło czasu znaleźli się: Rosamund Pike (O wszystko zadbam, Skłodowska) jako Moiraine Damodred, Josha Stradowski (Gran Turismo, To tylko przyjaźń) jako Rand al’Thor, Marcus Rutherford (Posłuch) jako Perrin Aybara, Barney Harris (Klika) jako Mat Cauthon, Madeleine Madden (Dora i Miasto Złota, Piknik pod Wiszącą Skałą) jako Egwene al’Vere, Zoë Robins (Czarne święta) jako Nynaeve al’Meara, Álvaro Morte (Dom z papieru, Sekret) jako Logain Ablar, Daniel Henney (Missing) jako al'Lan Mandragoran oraz Michael McElhatton (Gra o tron) jako Tam al'Thor.

Twórcą serialu jest Rafe Judkins, mający na swoim koncie film Uncharted, czy miniseriale Agenci T.A.R.C.Z.Y. i Chuck.

Odcinki Koło czasu: sezon 2

Serial Koło czasu to produkcja licząca sobie dwie serie. Pierwsza z nich podzielona została na 8 odcinków, druga, która swoją premierę będzie mieć niebawem to również taka sama ilość odcinków, czyli 8. Łącznie serial posiada zatem 16 odcinków.

Sezony Koło czasu: sezon 2

Serial Koło czasu, jak na razie dostępny jest na Amazon Prime Video w jednym sezonie. Na drugiego premierę czekamy do początku września. Nie wiadomo na ten moment, czy produkcja doczeka się sezonu numer 3.

Przeczytaj także: Top 10 filmów Netflix, wśród topowych produkcji na czele znalazły się Nie oddychaj 2, Krew i złoto oraz Piękne życie

Kiedy zadebiutuje Koło czasu: sezon 2?

Koło czasu: sezon 2, będzie miał swoją premierę na Amazon Prime Video 1 września 2023 roku.

Zwiastun Koło czasu: sezon 2

Na ten moment Amazon Prime nie podzieliło się z nami zwiastunem zapowiadającym premierę serialowej opowieści w kolejnym, drugim już sezonie. Dla przypomnienia zachęcamy do obejrzenia wideo przybliżającego pierwszy jego sezon.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners