Doszło do koniunkcji światów Wiedźmina i Destiny 2! Co czeka graczy podczas konfrontacji ze Świadkiem?

lubiegrac news Doszło do koniunkcji światów Wiedźmina i Destiny 2!
Doszło do koniunkcji światów Wiedźmina i Destiny 2! Co czeka graczy podczas konfrontacji ze Świadkiem?Tamer Adas | 29 listopada 2023, 07:15

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami doszło do koniunkcji światów Wiedźmina i Destiny 2! Gracze mogą już teraz ruszyć na nowe polowania, służąc między innymi potędze smoka życzeń Riven... Co czeka graczy przed premierą przyszłorocznego rozszerzenia?

Wczoraj oficjalnie Bungie wprowadziło Sezon Życzenia, dzięki czemu gracze staną przed wyzwaniem podołania smokowi życzeń Riven oraz... będą mogli sprawdzić, jak poradzą sobie Strażnicy-Wiedźmini podczas kosmicznych polowań i realizacji zleceń!

Królowa Mara Sov ze swoimi podwładnymi pragnie wykorzystać tę sytuację, aby dostać się do Wędrowca i doprowadzić do konfrontacji ze Świadkiem. To sprawia, że gracze mogą się spodziewać niezwykłej i zapadającej w pamięć przygody.

Przeczytaj także: Figurki na choinkę to największa nowość Good Loot! Co jeszcze marka przygotowała dla graczy?

Na mocy współpracy z CD Projektem RED fani mogą się wyposażyć w przedmioty kosmetyczne nawiązujące do Geralta z Rivii oraz świata Wiedźmina. W ten sposób realizowanie kosmicznych zleceń będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące!

Od 30 listopada spodziewać się można testów między innymi wyszukiwarki drużyny ogniowej, nie zabraknie także dodatkowych atrakcji oraz licznych niespodzianek.

1 grudnia o 18:00 pojawi się Ruina Watażki z drugim lochem Upadku Światła oraz licznymi nagrodami, które można sobie wywalczyć. Tymczasem 12. dnia tego miesiąca rozpoczną się obchody Świtania z licznymi niespodziankami!

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutowało 6 września 2017 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners