Wystartował konkurs Twórz wspomnienia z PlayStation z ciekawymi nagrodami do wygrania

lubiegrac newsy hardware Wystartował konkurs Twórz wspomnienia z PlayStation z ciekawymi nagrodami do wygrania
Wystartował konkurs Twórz wspomnienia z PlayStation z ciekawymi nagrodami do wygraniaTamer Adas | 18 maja 2024, 17:10

Oficjalnie wystartował nowy konkurs Twórz wspomnienia z PlayStation, za sprawą której gracze, którzy zdecydują się na zakup PlayStation 5, mogą liczyć na specjalne nagrody. Co trzeba zrobić, aby móc wziąć udział w wyjątkowej akcji trwającej do 16 czerwca?

SIE zaprasza do konkursu!

Oficjalnie Sony Interactive Entertainment zdecydowało się zaoferować graczom możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej akcji, w ramach której po zakupie konsoli PlayStation 5, pojawia się szansa zgarnięcia drogocennych prezentów. Za ich sprawą posiadacze najnowszego sprzętu japońskiej korporacji będą mogli dodatkowo zwiększyć atrakcyjność swoich wrażeń z poszczególnych gier.

Co trzeba zrobić, aby współtworzyć wspomnienia z PlayStation 5?

Pierwszym wymaganym krokiem jest pozyskanie konsoli PlayStation 5 u jednego z partnerów akcji lub na stronie konkursu do dnia 16 czerwca 2024 roku. Następnie konieczne jest zarejestrowanie dowodu dokonanego zakupu.

Po spełnieniu tych wymagań, Sony Interactive Entertainment zaprasza do zrealizowania zadania w postaci pytania: „Jakie gry i zabawy są Twoim najlepszym wspomnieniem sprzed lat?

Uczestnicy mają opisać swoje najlepsze lata z konsolami PlayStation i podzielić się sentymentalnymi historiami. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną te najbardziej intrygujące, szalone czy wzruszające, a twórcy najbardziej kreatywnych mogą liczyć na wyjątkowe nagrody.

Zapoznaj się również z: Dziś Ghost of Tsushima Director's Cut debiutuje na komputerach!

Nagrody w konkursie Twórz wspomnienia z PlayStation

  • 3x PlayStation Portal – Konsola przenośna do konsoli PS5, pozwalająca na granie w ulubione gry bez względu na miejsce i czas (wymagana Wi-Fi).
  • 5x PlayStation PULSE Explore – Specjalne, douszne słuchawki bezprzewodowe zapewniające niezwykle realistyczne dźwięki w ulubionych grach dzięki magnetycznym przetwornikom przestrzennym.
  • 20x karta podarunkowa PlayStation Store o wartości 100 zł – vouchery do cyfrowego sklepu PlayStation, dzięki którym z łatwością rozbudujesz swoją bibliotekę gier o takie bestsellerowe tytuły jak Stellar Blade, Rise of the Ronin,  Marvel's Spiderman 2 czy God of War: Ragnarok.

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs "Twórz wspomnienia z PlayStation" jest otwarty do 16 czerwca 2024 roku, do tego czasu zakupione urządzenia zostają zakwalifikowane.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners