Kontroler do Xbox Series X i S - Co wiemy? Co zaoferuje pad? Co zmieniono? Jak wygląda? Działanie, zalety, warianty kolorystyczne

lubiegrac publicystyka Kontroler do Xbox Series X i S - Co wiemy? Co zaoferuje
Kontroler do Xbox Series X i S - Co wiemy? Co zaoferuje pad? Co zmieniono? Jak wygląda? Działanie, zalety, warianty kolorystyczneTamer Adas | 15 kwietnia 2020, 07:15

Konsola Xbox Series X tak jak poprzedniczy doczeka się zupełnie innego kontrolera. Co wiemy o padzie? Co zaoferuje nowa propozycja? Na co postawił Microsoft?

Jak wygląda pad do Xbox Series X i Series S?

Gigant z Redmond nie chciał dokonywać rewolucji, w związku z czym postawił na rozsądne i przemyślane rozwiązania, mające zagwarantować bazowo jeszcze przyjemniejszą zabawę po małym liftingu. 
 
Inżynierzy zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w projekcie wizualnym, nadając my odświeżoną geometrię dostarczającą nam większy komfort zabawy oraz serię żłobionych powierzchni, szczególnie w najczęściej dotykanych miejscach.
 
Pad kierunkowy, z rzadka z resztą wykorzystywany został tym razem ubrany w hybrydowe wykończenie, przypominające odpowiednik ze specjalnego kontroler Elite dla Xbox One (który z resztą będzie kompatybilny z Xbox X).
 

Pad do Xbox Series S/X - Jak wygląda?

Konstrukcja została wyoblona, doczekała się większej spójności i gładkości, zachowując liczne charakterystyczne elementy. Nieco zmieniono przyciski z tytułu, które zostały dodatkowo zabezpieczone antypoślizgowym wykończeniem. W tym miejscu znajdziemy też chociażby złącze USB-C, dzięki któremu będziemy mogli szybko załadować czy chociażby podłączyć pada.
 
"Zieloni" zdecydowali się zapożyczyć od konkurencji przycisk do błyskawicznego dokonywania screenshotów czy nagrywania filmów, czyniąc to w błyskawiczny sposób.
 
xss-pad

Pad do XSX i XSS - idealny do konsoli, streamingu i komputera?

Sporo uwagi poświęcono także na zaimplementowanie sporej łatwości połączenia i parowania, dzięki czemu sprzęt szybko zadziała nie tylko z Xbox Series X, ale także z innymi kompatybilnymi konsolami, komputerami osobistymi czy urządzeniami mobilnymi.
 
Producent zdecydował się nie dokonywać większych zmian, wprowadzając jedynie kilka zmian oraz udoskonalając dotychczasowe rozwiązania. Niestety obudowa na zdjęciach wygląda bardzo słabo i prawdę powiedziawszy jest to spory zawód po dwóch naprawdę udanych padach, ukochanych tak przez graczy.

Unboxing kontrolera do Xbox Series X i Xbox Series S

Microsoft na swoich kanałach na mediach społecznościowych zdecydował się opublikować kilkuminutowy materiał wideo ukazujący unboxing, czyli otwarcie pudełka z kontrolerem do konsol Xbox Series X i Xbox Series S, krok po kroku ukazując karton, pada oraz jego podstawowe warianty kolorystyczne. Przy tej okazji możemy ujrzeć jak pad prezentuje się w dłoni, co i jak zmieniono oraz na co postawiono największy nacisk.
 
 
[Aktualizacja] Przy okazji zapowiedzi konsoli Xbox Series S ujrzeliśmy także pada dedykowanego tej konsoli, który wyróżnia się względem tego do Xbox Series X swoim biały kolorem.
 
Wszystkie informacje o Xbox Series X znajdziecie w tym miejscu.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

1234567
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners