Kooperacja została zaprezentowana na nowym zwiastunie Welcome to ParadiZe!

lubiegrac news Kooperacja została zaprezentowana na nowym zwiastunie Welcome to ParadiZe!
Kooperacja została zaprezentowana na nowym zwiastunie Welcome to ParadiZe!Tamer Adas | 25 lutego 2024, 11:45

Zupełnie nowy zwiastun prezentuje kooperację w Welcome to ParadiZe. Autory zdecydowali się potwierdzić ten model zabawy, który skupi się na odpowiedniej współpracy graczy. Czego gracze mogą się spodziewać po nowym tytule i okazji do zmierzenia się z zombie'akami?

Nacon i Eko Software prezentują najnowszy zwiastun gry Welcome to ParadiZe, która jest już dostępna w przedsprzedaży na komputerach i konsolach. Produkcja skutecznie chce połączyć survival, walkę, crafting i RPG, osadzając wszystko w szalonym otwartym świecie. Premiera odbędzie się już 29 lutego 2024 roku na PlayStation®5, Xbox Series X|S i PC.

W ParadiZe zawsze możesz mieć towarzystwo. Tytuł oferuje opcję współpracy zarówno w pojedynkę, jak i w drużynie do czterech osób, bez względu na postęp znajomych. Wspólna zabawa umożliwia na strategiczne podzielenie zadań, umożliwiając wykonywanie różnych ról, takich jak snajper, lekarz czy kontroler zombotów.

Przeczytaj też:

 

Gra oferuje przygodę zarówno dla indywidualnych graczy, jak i dla tych, którzy cenią sobie rozgrywkę w zespole. Oprócz trybu online, gra posiada także możliwość lokalnej współpracy, dając graczom jeszcze większe możliwości wspólnego eksplorowania tego szalonego świata przedstawionego.

Welcome to ParadiZe ukaże się 29 lutego 2024 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners