Kosmiczni piraci od BlackMoon Desing - PSSG #5

lubiegrac publicystyka Kosmiczni piraci od BlackMoon Desing - PSSG #5
Kosmiczni piraci od BlackMoon Desing - PSSG #5redaktor | 8 lipca 2024, 17:00

Dzisiaj przedstawiamy wam męski duet Roberta i Karola ze studia BlackMoon Design, którzy niedawno wydali grę CosmoPirates dostępną na Steam.

Czym są CosmoPirates?

To humorystyczna gra karciana w stylu kreskówkowym. Nasz statek nazywa się f126P co jest oczywistym skojarzeniem z naszym dobrem narodowym, czyli Fiatem 126p, który był jednym z najbardziej popularnych samochodów za czasów PRL.

Opowieść jest dość prosta, wyruszamy pokonać kosmicznych piratów. W podróży spotkamy wielu przeciwników, a poruszamy się przez nieskończoną galaktykę, poszukując co raz to bardziej nowych wyzwań. Po każdym pojedynku zdobywamy albo pieniądze, albo nowe karty do naszej tali, tak aby być co raz to bardziej niebezpiecznym i podstępny dla naszych przeciwników.

W grze oprócz przeciwników spotkamy, również różne bazy na planetach, gdzie będziemy mogli powiększać swoją załogę, polepszać i zmieniać statek oraz dokupować nowe karty.

Jak prezentuję się rozgrywka w CosmoPirates?

Rozgrywka jest dość prosta, ale zdecydowanie wygląda na przemyślany konstrukt. Są zależności i wymagania do używania kart, dlatego trzeba kombinować. Wygrać możemy na dwa sposoby albo niszcząc statek przeciwnika lub zabijając załogę, wszystko zależy od tego jak zbudujemy swój deck.

Jako że jest to seria PSSG to nie recenzujemy i nie oceniamy gry, zostawiamy to wam.

Poniżej gameplay jednego z polskich Youtuberów.

Oraz oficjalny trailer:

Link do karty na steam: https://store.steampowered.com/app/2466240/CosmoPirates/ gra kosztuje 54,99 zł

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: pssg, pssg,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners