Już jutro rozpocznie się Księżycowe Przebudzenie w Diablo IV! Czas na ekstrawagancką dawkę nowości

lubiegrac news Już jutro rozpocznie się Księżycowe Przebudzenie w Diablo
Już jutro rozpocznie się Księżycowe Przebudzenie w Diablo IV! Czas na ekstrawagancką dawkę nowościTamer Adas | 5 lutego 2024, 07:15

Już wkrótce rozpocznie się wydarzenie Księżycowe Przebudzenie w Diablo IV, wprowadzające szereg nietypowych motywów i nowości, które pozytywnie wpłyną na szybkość pozyskiwanego doświadczenia. Czego gracze mogą się spodziewać tym razem?

Już jutro, 6 lutego Blizzard Entertainment wprowadzi nową aktualizację do Diablo IV, dzięki czemu w Sanktuarium zapanuje Księżycowe Przebudzenie. Nowe wydarzenie tymczasowo (do 20 lutego) zapewni graczom nowe, niewytłumaczalne zjawiska oraz zwiększenie się mocy kapliczek! Za ich aktywację gracze będą mogli uzyskać przyspieszenie ruchu na poziomie 30% oraz zwiększenia szybkości pozyskiwania doświadczenia o 50%.

W północnej przestrzeni Ked Bardzu pojawi się Ying Yue, za której sprawą nasza postać postara się uzyskać Przychylność Przodków. Księżycowy Nowy Rynek będzie miejscem, gdzie uzyskać będzie można szereg cennych przedmiotów oraz dekoracji.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Nie zabraknie także nowych Kapliczek, nastawionych na dostarczenie dodatkowych efektów i nieco inne wzmocnienie śmiałków, podążających za poziomami Przychylności Przodków.

Tradycyjnie autorzy wprowadzają kolejną porcję poprawek oraz udoskonaleń, które mają na celu zagwarantowanie graczom jeszcze przyjemniejszej walki, udoskonalanego wyzwania oraz systemu progresji.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners