Kto ma szansę zdobyć tytuł Mistrza Polski? - Podsumowanie 1. dnia

lubiegrac news Kto ma szansę zdobyć tytuł Mistrza Polski? - Podsumowanie 1. dnia

Tamer Adas | 16 września 2017, 14:35

Finały 15. Sezonu ESL Mistrzostw Polski właśnie się rozgrywają, tymczasem poznaliśmy rezultaty pierwszego dnia starań. Kto może zwyciężyć w obu turniejach?

Dowiedzieliśmy się, że w finałach zagrają zarówno AGO Gaming (CS:GO) oraz Illiminar Gaming (LOL), lecz na dzień dzisiejszy oba zespoły posiadają dzień wolny i mogą spokojnie obserwować jak ich rywale walczą o drugiej miejsce w Wielkim Finale. Pierwszy z zespołów pokonał Pompa Team 2:0 w zasadzie miażdżąc przeciwników i pozwalając im ugrać jedynie 9 punktów. Illuminar również pewnie zwyciężyli, ogrywając 3:0 ekipę Zaprzęgowych.

Dziś rozegrane zostały starcia PRIDE i Team Kinguin, a niebawem swoje mecze rozegrają Pompa Team i Katastrofa Awionetki. W niedziele rozegrane zostaną Wielkie Finały oraz spotkanie o trzecie miejsce w LOL-u.