Kultowe Beneath a Steel Sky wreszcie otrzyma sequel

lubiegrac news Kultowe Beneath a Steel Sky wreszcie otrzyma sequel
Kultowe Beneath a Steel Sky wreszcie otrzyma sequelnocarz | 26 marca 2019, 20:00

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... powstała jedna z kultowych przygodówek Beneath a Steel Sky czyli jakieś 25 lat wstecz.
 
Twórcy Broken Sword studio Revolution Software oraz Dave Gibson znowu będą ze sobą współpracować i w 25 lat po premierze Beneath a Steel Sky, ponieważ zamierzają wydać sequel tej produkcji. Trzeba przypomnieć, że przygodówka z 1994 roku nie była w swojej rzeczywistości czymś wyjątkowym jednak zdobyła sporą rzeszę fanów.
 
Najnowsza odsłona o tytule roboczym Beyond a Steel Sky ma przedstawić jeszcze bardziej ekscytującą historię, która opowiadać ma o lojalności i odkupieniu, a gracze mają przenieść się do niezwykłego acz przerażającego świata gdzie, klasycznie, rządzi nim sztuczna inteligencja.
 

Monitory na Ceneo

 
Autorzy mają zamiar stworzyć grę na podobieństwo piaskownicy, w której każdy element otoczającego świata będzie reagował w odpowiedzi na nasze decyzje i działania. Stworzone postacie mają posiadać dość zaawansowane AI dzięki czemu ich odpowiedzi będą nie tylko inteligentne ale i zabawne, a także mają pomagać graczom w  rozwiązywaniu zagadek i pokonywania różnych trudności.
 
- Nawet po tak wielu latach, fani pierwszej gry są niezwykle lojalni i pełni pasji - nadal pojawiały się głosy, by stworzyć sequel. Gry przygodowe trafiają do dużej, zróżnicowanej grupy odbiorców, którzy lubią przeplatanie się historii i zagadek. Naszym celem było napisanie inteligentnej, dowcipnej gry przygodowej, w którą gra się intuicyjnie i w której zakładamy, że gracz nie musi znać pierwszej części ani uniwersum. Chcemy napisać współczesne 1984 i przedstawić je w formie gry przygodowej - mówi Charles Cecil, szef i założyciel Revolution Software.
 
Jak sami zobaczycie na załączonym zwiastunie gra ma zostać wydana w komiksowym stylu, a także będzie posiadać wsparcie dla 4K i HDR. Jeśli jednak nie dane było wam zagrać w Beneath a Steel Sky to można ją pobrać całkowicie za darmo z GOG'a.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2019-03-27 23:46:55

Takie klimaty są moim zdaniem przesadzone i nie ciekawe. To nie moja bajka ;)

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners