Kunos Simulazioni nie zapomina o fanach konsolowego Assetto Corsa Competizione!

lubiegrac news Kunos Simulazioni nie zapomina o fanach konsolowego Assetto Corsa Competizione!
Kunos Simulazioni nie zapomina o fanach konsolowego Assetto Corsa Competizione!Tamer Adas | 16 grudnia 2023, 14:10

Studio Kunos Simulazioni oraz ich spółka matka nie zapominają o fanach konsolowego Assetto Corsa Competizione! Fani mogą liczyć na wsparcie, korzystając już teraz z międzyplatformowości.

Kunos Simulatzioni oraz 505 Games zdecydowały się potwierdzić, że pomimo kłopotów finansowych, obie spółki zamierzają dalej wspierać nie tylko komputerowe, ale także i konsolowe wydanie swojej gry Assetto Corsa Competizione.

Już teraz wypuszczono specjalną, darmową aktualizację sprawiającą, że po raz pierwszy w historii marki pojawi się rozgrywka międzykonsolach. W ten sposób fani mogą łączyć się bez względu na to, czy wybrali konsolę Sony czy Microsoftu.

Przeczytaj też:

 

Wspomniany system obejmuje nie tylko podstawowe i szybkie wyścigi, ale także uwzględnia rywalizację w ramach Competition Server oraz Prywatne Ligi i wyścigi, gdzie fani mogą samodzielnie kształtować zasady.

Otrzymaliśmy także zapewnienie o tym, że w przyszłości regularnie wprowadzane będą darmowe i płatne aktualizacje, nowe tory, samochody oraz elementy kosmetyczne do zakupienia.

Assetto Corsa Competizione trafiło na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners