Kwietniowe gry w Xbox Game Pass. Potwierdzono już 4 tytuły, które trafią do usługi!

lubiegrac news Kwietniowe gry w Xbox Game Pass. Potwierdzono już 4 tytuły, które trafią do usługi!
Kwietniowe gry w Xbox Game Pass. Potwierdzono już 4 tytuły, które trafią do usługi!Maciej Gaffke | 13 marca 2023, 20:00

Na razie możemy być pewni 4 produkcji, które dołączą do Xbox Game Pass w kwietniu. Wśród nich znajdzie się Minecraft Legends – produkcja Mojang Studios zaliczy premierę w drugiej połowie kwietnia i od razu stanie się częścią popularnej usługi.

Chociaż do kwietnia jeszcze daleko, to już teraz możemy być pewni 4 gier, które trafią do Game Passa. Warto zaznaczyć, że do końca marca w usłudze nadal będą pojawiać się nowe produkcje. Zastąpią one wycofane tytuły, o których już wcześniej informowaliśmy.

Jakie tytuły zmierzają do Xbox Game Pass? Gracze 18 kwietnia otrzymają Minecraft Legends, które będzie debiutowało w tym dniu. Oprócz produkcji Mojang Studios nadchodzą takie gry jak Everspace 2 (6 kwietnia), The Last Case of Benedict Fox (27 kwietnia) oraz Homestead Arcana (na razie bez daty).

Bez wątpienia dla Xboksa najważniejszą grą będzie Minecraft Legends. Tytuł zostanie wydany przez amerykańskiego giganta i ma być jedną z przyciągających gier do oferty. Tym bardziej, że marka jest bardzo popularna na całym świecie. Taką samą strategię Xbox zastosuje wobec Redfall, którego premiera jest wyznaczona na maj.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.purexbox.com/news/2023/03/four-games-are-confirmed-for-xbox-game-pass-in-april-2023-so-far

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners