Kwietniowe informacje od Forever Entertainment, w w nich wersja demo Baby Storm, data premiery Magical Drop VI i premiera Alekon

lubiegrac news Kwietniowe informacje od Forever Entertainment, w w nich
Kwietniowe informacje od Forever Entertainment, w w nich wersja demo Baby Storm, data premiery Magical Drop VI i premiera AlekonAgata Dudek | 21 kwietnia 2023, 23:00

W kwietniowym info od rodzimego Forever Entertainment wieści o wersji demonstracyjnej Baby Storm, dacie premiery Magical Drop VI i debiucie Alekon. 

Pora na nową garść informacji od rodzimego studia Forever Entertainment, które dzieli się wieściami o wersji demonstracyjnej szalonej zręcznościówki, zapowiada rychła premierę gry w świecie magii, a także ogłasza premierę ciekawej przygodówki na Nintendo Switch. 

Zapoznaj się również z: Wyruszyła najnowsza wyprzedaż gier od Raw Fury na Steam wraz ze świetnymi przecenami!

Na Steam, GOG i serwisie Nintendo Switch można już sprawdzać wersje demonstracyjną zwariowanej gry, łączącej elementy przygodowe, symulacyjne i akcję, o tytule Baby Storm. W niej to zadaniem gracza jest utrzymanie porządku, czyli bieganie, sprzątanie i tworzenie sobie drogi do najwyższego wyniku, solo lub w lokalnym trybie wieloosobowym z maksymalnie 4 graczami.

Gra w pełnej wersji zadebiutuje na PC oraz konsole Xbox i PlayStation już 12 maja.

Swoją premierę już niebawem, bo jeszcze w tym miesiącu będzie mieć Magical Drop VI, w której to grze będziemy przygotowywać się na niesamowite przygody w świecie pełnym magii i zwariowanych postaci. Naszym zadaniem jest zjednoczenie do tej pory podzielonej krainy, wybierając do tego krocząc wybraną przez siebie ścieżkę.

Przeczytaj także: Świat przygodówek #173 - Rendezvous po swojej premierze, pudełkowa wersja Papetury oraz data premiery Inner Ashes

Gra będzie dostępna na Steam i GOG oraz na konsoli Nintendo Switch już 27 kwietnia 2023 roku. 

Po swojej premierze na Nintendo Switch jest wyjątkowa gra przygodowa, której tytuł brzmi Alekon. Jest to rozbudowana przygodówka, w której stajemy do przygody z aparatem w ręku. Zadaniem grających jest  odkrywanie Wymiaru Fikcji i fotografowanie napotkanych w nim stworzeń. Wszystko by pobudzić i uwolnić skrytą kreatywność, co jest niezwykle ciekawe.

Gra dostępna na konsoli Nintendo Switch. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners