Last Time I Saw You, nagrodzona gra przygodowa o straszliwej klątwie i pierwszej miłości

lubiegrac news Last Time I Saw You, nagrodzona gra przygodowa o straszliwej klątwie i pierwszej miłości
Last Time I Saw You, nagrodzona gra przygodowa o straszliwej klątwie  i pierwszej miłościAgata Dudek | 21 listopada 2022, 23:00

Last Time I Saw You, nagrodzona gra przygodowa od studia Maboroshi Artworks i Chorus Worldwide Games o straszliwej klątwie  i pierwszej miłości.

Last Time I Saw You, przygodowa gra w klimatycznym stylu, opowiadająca o klątwie i miłości, zostanie wydana przez Chorus Worldwide Games. a jej premiera przewidziana jest na PC-ty i konsole dopiero w 2024 roku. Gra została pokazana na nowym zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Pacjent, tajemniczy thriller Netfliksa na oficjalnym zwiastunie. Prawda bywa bardzo zaskakująca

Last Time I Saw You, wykonana w malowanym stylu graficznym, przygodowa gra o przeklęte miłości, rozgrywający się w Japonii w latach 80-tych, przedstawiająca emocjonalną historię, zostanie wydana dzięki Chorus Worldwide.

Gra pozwala nam wcielić się w Ayumi, młodego chłopaka, który zmaga się z problemami natury sercowej i nadciągającym tajfunem. Razem z nim przemierzamy japońską wieś, poznając jej mieszkańców i szukając dziewczyny, która pojawia się w snach naszego bohatera. To ona może być odpowiedzialna za tajfun, ale chłopak ma ją wciąż w pamięci i nie potrafi o niej zapomnieć. 

Przeczytaj również:

 

 Last Time I Saw You zauroczyło nas od pierwszego odtworzenia dema - powiedział Shintaro Kanaoya, założyciel i dyrektor generalny Chorus WorldwideTa piękna, nawiedzająca i przyjemnie grywalna przygoda pozostanie w sercach graczy przez długi czas i jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z Juanem i zespołem Maboroshi, aby wprowadzić grę w życie.

 Ta gra narodziła się ze złamanego serca, którego doświadczyłem kilka lat, mówi Juan Fandiño, twórca Maboroshi Artworks i Last Time I Saw You. Postanowiłem wziąć wszystkie sprzeczne emocje, które miałem w sobie i spróbować zrobić z nich coś pożytecznego, przekształcając je w nieco uzdrawiające doświadczenie, którym inni ludzie mogliby się również cieszyć i odnieść się do tego."

Gra zmierza na Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera gry latem, w roku 2024. 

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners