LEGO Bricktales już z datą premiery! Kiedy będziemy mogli sprawdzić grę ClockStone Studio i Thunderful Publishing?

lubiegrac news LEGO Bricktales już z datą premiery! Kiedy będziemy mogli
LEGO Bricktales już z datą premiery! Kiedy będziemy mogli sprawdzić grę ClockStone Studio i Thunderful Publishing?Tamer Adas | 18 września 2022, 00:05

ClockStone Studio oraz Thunderful Publishing zdecydowały się ujawnić datę premiery LEGO Bricktales, obiecującą grę logiczną bazującą na popularnych klockach w 5 różnych, dedykowanych światach do zwiedzenia.

Autorzy marki Bridge Constructor doczekali się zapowiedzi dokładnej daty premiery ich nadchodzącej gry LEGO Bricktales, którą został dzień 12 października bieżącego roku. Co ważne, w tym trudnym roku produkcja będzie dostępna na wszystkich platformach.

Przeczytaj również: Opinia o wersji demonstracyjnej LEGO Bricktales, przyjemnej i uroczej gry logicznej z klockami w roli głównej

Fani klocków LEGO będą mogli w przyjemnym klimacie zapoznać się z produkcją, oferującą szereg zagadek do rozwiązania oraz pakiet budynków czy obiektów, które samodzielnie będziemy budować z cyfrowych klocków. Często wyzwania, połączą ze sobą kreatywność z koniecznością pomyślenia, jak należy zaprojektować konstrukcję.

5 różnych od siebie światów, szereg okazję do sprawdzenia swoich szarych komórek oraz spory udział we wszystkim fizyki spowodują, że z pewnością powstanie spora ilość zaskakujących obiektów, które spełnią wyznaczone wymagania, nie zawsze w oczywisty sposób.

Premier w 2022 roku, nie ma zbyt wiele, niemniej każda kolejna to szansa na zapewnienie graczom sporo zabawy, w przypadku udostępnionej wersji demonstracyjnej, pojawił się przesłanki sugerujące, że zabawa będzie naprawdę udana i satysfakcjonująca.

LEGO Bricktales ma zadebiutować 12 października 2022 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners