Nowości Lenovo Legion zostały zaprezentowane na targach CES 2024

lubiegrac newsy hardware Nowości Lenovo Legion zostały zaprezentowane na targach CES 2024
Nowości Lenovo Legion zostały zaprezentowane na targach CES 2024Tamer Adas | 11 stycznia 2024, 11:15

Oto najważniejsze nowości, jakie Lenovo Legion zaprezentowało podczas targów CES 2024. Producent szykuje mocną ofensywę w segmencie laptopów, rozwijając najważniejsze serie. Czego jeszcze możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach oraz miesiącach?

Lenovo zaprezentowało na CES 2024 swoją nową linię gamingową, która obejmuje zaawansowane komputery osobiste z systemem Windows 11, peryferia, oprogramowanie oraz specjalne usługi. W portfolio znalazły się między innymi 16-calowe laptopy i stacjonarne komputery Lenovo Legion 9. generacji, w tym modele Lenovo Legion 7i, 5i, Slim 5, Legion 9i, Pro 7i, Pro 5i czy stacjonarne Legion Tower 7i i 5i. Każdy z nich zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach graczy, od wydajności po styl na jakości wyświetlacza kończąc.

Do oferty dołączyły również laptopy Lenovo LOQ™ 15IRX9, Lenovo LOQ 15IAX9I, Lenovo LOQ 15IAX9, Lenovo LOQ 15AHP9 oraz Lenovo LOQ Tower 17IRR9, skierowane do graczy, którzy zaczynają swoją przygodę z grami. Ulepszony ekosystem Lenovo uzupełniają nowe akcesoria, w tym mysz Lenovo Legion M410 i klawiatura Legion K510 Pro Mini Keyboard, a także nowa aplikacja Lenovo AvatarMaster PC.

Przeczytaj też:

 

Kluczowym elementem nowej linii gamingowej Lenovo są chipy sprzętowe AI - chipy LA AI. Te zastrzeżone przez Lenovo układy umożliwiają laptopom Lenovo Legion i Lenovo LOQ osiąganie wyższej liczby klatek na sekundę, zwiększonej wydajności energetycznej i nie tylko. Dzięki temu gracze mogą wybrać dokładną konfigurację sprzętu, aby osiągnąć doskonałość w grach poprzez sztuczną inteligencję.

Wspomniany AvatarMaster, jest nową aplikacją opartą na SI, która umożliwia użytkownikom tworzenie i animowanie cyfrowych awatarów 3D. Dostępne na wybranych systemach Lenovo Legion, oprogramowanie pozwala na pełną personalizację, od wyglądu po akcesoria, co przekształca tworzenie treści i streamowanie na nowy poziom.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners