Lies of P dostało nową aktualizację. Osłabiono niektórych bossów

lubiegrac news Lies of P dostało nową aktualizację. Osłabiono niektórych bossów
Lies of P dostało nową aktualizację. Osłabiono niektórych bossówsomnambulik | 27 września 2023, 20:00

Niedawno wydana gra Lies of P otrzymała właśnie aktualizację, zmieniającą kilka elementów rozgrywki na lepsze. Jeden z bossów został osłabiony, zwiększono maksymalny udźwig bohatera oraz dodano inne drobne zmiany.

Lies of P, czyli niedawno wydana gra zaliczająca się do popularnego ostatnimi czasy gatunku gier souls like, otrzymała właśnie aktualizację, która wprowadza zmiany znaczące, jak i mniej istotne. Jeżeli chodzi te ważniejsze, to osłabiono jednego z bossów - Simona Manusa. Zmniejszono ilość jego zdrowia (paru innym przeciwnikom też) oraz zadawane przez niego obrażenia, dzięki czemu walka z nim stała się o wiele bardziej sprawiedliwa i o wiele mniej frustrująca. Wprowadzono także drobny zmiany w ogólnym balansie gry, takie jak ilość zdrowia przeciwników zwykłych oraz nagrody otrzymane po ich pokonaniu.

Zapoznaj się także z: Szachy są już dostępne w przeglądarce Opera!

Do zdecydowanie ważnych zmian należy także obniżenie ciężaru amuletów czy zwiększenie maksymalnego udźwigu naszego bohatera, teraz może nosić przy sobie więcej przedmiotów, co zawsze jest na plus. Łatwiej też teraz parować ataki niektórych przeciwników, sprawia to, że walka jest przyjemniejsza.

Dodano także wsparcie na komputery osobiste dla kontrolerów DualShock 4 oraz DualSense, co powinno ucieszyć część graczy. Pełna lista zmian standardowo znajduje się w źródle, więc jeśli ktoś chce dowiedzieć się wszystkich szczegółów, wiadomo, gdzie można je znaleźć.

Premiera Lies of P odbyła się 19 września 2023 roku. Gra wyszła na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://store.steampowered.com/news/app/1627720?emclan=103582791470088220&emgid=3709334211503505875

Gra: Lies of P
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners