Wystartowały lipcowe przedsprzedaże gier planszowych Portal Games! Intrygujące planszówki zadebiutują już w sierpniu!

lubiegrac news Wystartowały lipcowe przedsprzedaże gier planszowych Portal
Wystartowały lipcowe przedsprzedaże gier planszowych Portal Games! Intrygujące planszówki zadebiutują już w sierpniu!Tamer Adas | 9 lipca 2023, 14:30

Wystartowały przedsprzedaże kilku nowych propozycji planszowych wydawnictwa Portal Games, przygotowujące graczy do premiery nowych, ciekawych gier oraz dodatków nie tylko spod znaku Zombicide.

Portal Games zdecydowało się wystartować przedsprzedaży swoich nowych gier oraz dodatków do takich hitów jak serie Zombicide oraz Zachodnie Królestwa, dostarczając graczom możliwość delektowania się kolejnymi przygodami i atrakcjami.

Zapoznaj się również z: Nietypowe propozycje zakupowe dla gracza w 2023 roku. Na co warto zapolować lub przygotować środki?

Już 10 sierpnia dojdzie do premiery Oath, zaawansowanej i nietypowej strategicznej gry łączącej kontrolę planszy, motyw legacy z przejściem i zmianą kolejnej rozgrywki oraz stale zmieniającym się doświadczeniem. Tydzień później oficjalnie ukażą się trzy dodatki: Architekci: Cuda Architektury, Wicehrabiowie: Strażnik kluczy i Wicehrabiowie: Bramy ze złota, korzystające z podstawy Zachodnich Królestw, rozszerzając je o nowe klimaty oraz pomysły na świeże podejście do zabawy.

Zombicide w edycji 2.0 doczekają się dwóch dodatków: Zombicide. Żywi lub Nieumarli: Jeźdźcy znikąd zdecydowanie zabierze graczy na Dziki Zachód, wypełniony nieumarlakami i 6 niezwykłymi Ocalałymi! Fani bardziej wojskowych opowieści odnajdą je w Fort Hendrix i Zombie Soldiers, stawiającymi na nowych przeciwników, system Dnia i nocy, a nawet na aż 10 misji ze specjalnymi wyzwaniami.

Tak jak z rozszerzeniami Zombicide 2 ed. tak również i gra Crescent Moon ukaże się 31 sierpnia, oferując graczom nietypowy tytuł nastawiony na kontrolę planszy dla 4 lub 5 graczy. Wymagająca, asymetryczna rozgrywka nastawia graczy na realizację odmiennych celów, podjęcie konkretnych akcji czy próby przechytrzenia innych grających.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners