Loot River już jutro zadebiutuje na konsolach PlayStation

lubiegrac news Loot River już jutro zadebiutuje na konsolach PlayStation
Loot River już jutro zadebiutuje na konsolach PlayStationTamer Adas | 18 grudnia 2023, 10:50

Nietypowe połączenie rogalika i tetrisa - Loot River już jutro zadebiutuje na konsolach PlayStation! straka.studio i SUPERHOT PRESENTS przygotowały dodatkową zawartość dla nowej społęczności!

Oficjalnie 19 grudnia odbędzie się premiera gry Loot River, która po przeszło roku zagości na konsolach PlayStation, gdzie gracze mogą jednocześnie liczyć na pakiet ulepszeń, usprawnień oraz dodatkowych atrakcji.

Przeczytaj też:

 

Po udanej premierze na Xboxach oraz komputerach osobistych, nadszedł czas na ostatnią platformę, gdzie już na starcie gracze mogą liczyć na międzyplatformowe wsparcie między innymi rozbudowanego kreatora poziomów.

Autorom na przestrzeni miesięcy udało się także zadba o skrócenie czasów ładowania o często przeszło 50%. Jednocześnie zdecydowano się zadbać o poprawę stabilności i wydajności, a także o usprawnienia interfejsu.

Nie zabrakło także prac związanych z kontrolerem DualSense, wykorzystaniem zalet wibracji haptycznych. Nie zabrakło nawet takich aspektów jak wstrzymanie animacji czy wprowadzonych nowych rywali.

Loot River ukazało się 3 maja 2022 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Gra trafił premierowo do abonamentu Xbox Game Pass. Już 19 grudnia produkcja zagości na PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners